Przyjacielowi Rydzyka SPALILI ZWIERZĘTA. Okrutne sugestie. Sprawa polityczna? [WIDEO]

2020-04-22 13:26
Tadeusz Rydzyk
Autor: SUPER EXPRESS (2) Tadeusz Rydzyk

Coś potwornego! Ulubiony biznesmen ojca Tadeusza Rydzyka i stały bywalec jego mediów komuś musiał bardzo mocno podpaść. Szczepan Wójcik właśnie ujawnił, co mu się przytrafiło. W należącym do ulubieńca Rydzyka portalu światrolnika,info czytamy, że w ciągu pięciu miesięcy biznesmen czwarty raz miał w swoim przedsiębiorstwie rolnym pożar. Wójcik sugeruje, że to nie przypadek.

Tym razem skończyło się gorzej niż wtedy niż przy poprzednich pożarach. Pierwszy raz bowiem zginęły zwierzęta, co ujawnił sam Wójcik, który zamieścił na Twitterze przerażający film z pożaru. Przy okazji zadeklarował, że nie ugnie się pod presją i nie odpuści sprawy kontrowersyjnej ustawy o ochronie zwierząt. - Dziękuję pracownikom, którzy narażali zdrowie i życie, aby ratować zwierzęta. Kolejny pożar w gospodarstwach blisko naszych domów, kolejny "przypadek". Zawsze wtedy, gdy dotykamy ustawy o ochronie zwierząt. Nie spocznę - zapowiedział przyjaciel ojca Tadeusza Rydzyka. Według Świata Rolnika wstępnie straty, które wyrządził pożar, liczone są w setkach tysięcy złotych! 

Szczepan Wójcik to człowiek, na którego najsłynniejszy polski redemptorysta zawsze może liczyć. Nawet ostatnio - w trudnych czasach epidemii koronawirusa - hodowca pokazał, że jest prawdziwym przyjacielem Rodziny Radia Maryja (CZYTAJ TUTAJ). -  Wyobraźmy sobie sytuację, kiedy z przestrzeni medialnej znikają Radio Maryja, "Nasz Dziennik", Telewizja Trwam. Co mamy w zamian? Rządowa telewizja dzisiaj należy do partii takiej, jutro należy do partii innej. A kto wie, czy za jakiś czas nie będzie należała do Roberta Biedronia. Co w zamian? Media o kapitale niemieckim albo amerykańskim. Czy mamy pewność, że będą one realizowały swoją dziennikarską misję w zgodzie z prawdą i interesem narodu polskiego? - pytał ku uciesze fanów Rydzyka. Innym razem Wójcik straszył eutanazją i aborcją (ZOBACZ TU). - Albo chcemy obudzić się w świecie lewicowym, gdzie eutanazja jest czymś powszechnym, aborcja jest czymś powszechnym, gdzie tak naprawdę nie ma wartości lub są tylko antywartości, albo chcemy obudzić się w świecie, który jest dla nas istotny, gdzie szanuje się życie, szanuje się ludzi starszych, szanuje się prawdę - wskazywał alternatywę biznesmen. 

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Super Raport 21 IV (goście: Budka, Grzesiowski)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE