Sławomir Nowak wrócił po 9 miesiącach i wziął się do roboty. W tej roli go jeszcze nie widziałeś

2021-04-23 5:00 Super Express
 Sławomir Nowak przyłapany  1,5 tygodnia  po wyjściu z aresztu!
Autor: GRAFIKA SE Anna Szamborska Sławomir Nowak przyłapany 1,5 tygodnia po wyjściu z aresztu!

Sławomir Nowak (47 l.) po dziewięciomiesięcznej odsiadce w niesławnym areszcie śledczym na Białołęce powoli odnajduje się w życiu na wolności. Z pomocą przychodzą młotek i drabina, które byłemu ministrowi transportu służą za narzędzia do wykonywania prac konserwacyjnych swojej posiadłości. Właśnie te niepozorne narzędzia pomagają byłemu ministrowi transportu w rządzie Donalda Tuska (64 l.), Sławomirowi Nowakowi, wrócić do normalnego życia. Czy jednak młotek i ciężka praca pozwolą mu one zapomnieć o kłopotach? Wszystko widać na zdjęciach. Oceńcie sami, komentujcie.

Sławomir Nowak postanowił wziąć się do pracy. W momencie, gdy żaden Polak nie może na razie jeszcze pójść do fryzjera, były minister w rządzie Donalda Tuska zdecydował przystrzyc swój trójmiejski dom. Majsterkowicz Sławomir Nowak w pocie czoła przycinał, poprawiał, wiązał i układał bluszcze gęsto porastające wypasione domostwo. Uwijał się przy tym jak mrówka – prężąc muskuły i dzielnie waląc młotkiem, w końcu udało mu się osiągnąć zamierzony efekt. Jesteśmy pewni, że żona Monika będzie zachwycona

KLIKNIJCIE W ZDJĘCIE PONIŻEJ, BY OBEJRZEĆ SŁAWOMIRA NOWAKA W ROLI DRABINOWEGO OGRODNIKA I KOMENTUJCIE

Sławomir Nowak został zatrzymany przez CBA w związku z przyjmowaniem łapówek piastując stanowisko ukraińskiego Szefa Państwowej Służby Dróg Samochodowych Ukravtodor. W zamian za czerpanie korzyści majątkowych, Nowak miał przyznawać m.in. kontrakty na budowę i remonty dróg na Ukrainie. Obecnie Nowaka podejrzewa się o popełnienie 11 czynów korupcyjnych. Ponadto śledztwo prokuratury dotyka także kwestii prania brudnych pieniędzy przez byłego posła PO. Za zarzucane mu czyny grozi do 15 lat pozbawienia wolności.

Nowak nie przyznaje się do żadnego z zarzucanych mu przestępstw, a za byłym współpracownikiem w ubiegłym tygodniu wstawił się sam Donald Tusk. – Słychać przede wszystkim spekulacje i plotki, że przetrzymywany jest w areszcie po to, żeby złamać go i zmusić do składania jakiś politycznych zeznań. Chcę wyraźnie podkreślić, że to czyni z niego de facto więźnia politycznego – stwierdził były szef rządu.

>>>WIĘCEJ W "SUPER EXPRESSIE"

>Córka odebrała Nowaka ze stacji Orlenu. Kochająca Natalia rzuciła się tacie w ramiona [ZDJĘCIA]

>Takim autem odjechał Sławomir Nowak po wyjściu z aresztu - ZDJĘCIA

>Gigantyczna łapówka dla Sławomira Nowaka? Ukraiński biznesmen podejrzany o wręczenie 575 tys. dol. i 70 tys. euro

Sławomir Nowak po wyjściu z aresztu śledczego na Warszawskiej Białołęce
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze