Sośnierz w furii. Dostało się "strugaczom mebli". Komentery Solo Adama Federa [WIDEO].

2021-05-17 22:26 Adam Feder
Dobromir Sośnierz atakuje tęczową torbę.
Autor: Adam Feder Tęczowa torbą solą w oku Dobromira Sośnierza.

Dobromir Sośnierz nie od dziś zaskakuje wypowiedziami na tematy światopoglądowe. Tym razem dostało się IKEI, która wprowadza specjalną, limitowaną edycję tęczowych toreb. Internauci nie zostawili na pośle Konfederacji suchej nitki, a drwinom nie ma końca. Dlaczego torba w kolorach tęczy rozwścieczyła Sośnierza i co wspólnego z tą sprawą ma Arkadiusz Milik? Zobacz Komentery Solo Adama Federa!

Dochód ze sprzedaży tęczowych toreb będzie przeznaczony na telefon zaufania 116 111 dla dzieci i młodzieży szukających wsparcia, prowadzony przez Fundację Dajemy Dzieciom Siłę. To nie przekonuje Dobromira Sośnierza. "Nie tylko nie kupię tej szpetnej torby, ale w ogóle nic już nie kupię w Ikei. I do tego namawiam wszystkich, którzy nie życzą sobie, żeby strugacze mebli pouczali ich w sprawach światopoglądowych — wypalił poseł Konfederacji.

To jednak nie wszystkie tematy w Komenterach Solo. Adam Feder ogląda i komentuje najbardziej popularne tematy w internecie. Trendy Google zdominowały nazwiska polskich kadrowiczów. Paulo Sousa ogłosił skład na mistrzostwa europy i nie brakuje niespodzianek! Dlaczego Róża Thun, ogłosiła, że odchodzi z Platformy Obywatelskiej? Co takiego powiedział Elon Musk, że notowania Bitcoina runęły? Czy Shazza, która ogłosiła, że chce wrócić na scenę, wygryzie Zenka Martyniuka? Odpowiedzi między innymi na te pytania w Komenterach Solo Adama Federa!

Sośnierz w furii. Dostało się "strugaczom mebli". Komentery Solo Adama Federa [WIDEO].

Oglądaj także Komentery! Program, w którym goście Adama Federa oglądają i komentują najbardziej absurdalne newsy i mówią na głos to, o czym inni boją się nawet pomyśleć!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze