Jarosław Kaczyński zachwycony kotką młodej działaczki. Mamy komentarz prezesa [ZDJĘCIE]

2018-11-09 15:46 Paula, KS
Jarosław Kaczyński
Autor: Jan Bielecki Jarosław Kaczyński

Jarosław Kaczyński ma wiele twarzy: groźnego szefa partii, politycznego stratega, czasem potrafi krzyknąć i to bardzo głośno. Ale są takie chwile, gdy na ustach Kaczyńskiego pojawia się błogi uśmiech. Tak jest, gdy prezes Prawa i Sprawiedliwości przebywa ze zwierzętami, a szczególnie... ulubionymi kotami! Beata Mazurek pokazała zdjęcie Kaczyńskiego z kotem. Czy to nowy kot prezesa? Tylko my wiemy jak jest!

Błogi spokój na twarzy, lekki uśmiech, takie zdjęcie opublikowała na swoim Twitterze rzecznik PiS Beata Mazurek. Ale fotografia nie przedstawia pani wicemarszałek Sejmu, tylko szefa partii rządzącej. To nowe zdjęcie Jarosława Kaczyńskiego tulącego do piersi maleńkiego kotka! Nie od dziś wiadomo, że prezes PiS jest miłośnikiem kotów z krwi i kości. Od lat przy jego boku jest jakiś mruczek. Teraz prezes ma kotkę Fionę, którą mogliśmy poznać, gdy patrzyła z okna żoliborskiego domu prezesa. Było to tego wieczora, kiedy przed domem Jarosława Kaczyńskiego zebrał się tłum protestujących przeciwko zmianom w sądownictwie. Żartowano później, że kot wziął na siebie krzyki zebranych.

A tak wygląda zdjęcie, którym pochwaliła się Beata Mazurek: - Pozdrawiam miłośników kotów - podpisano zdjęcie. Czyj to kotek? Czy to może nowy kot prezesa? Jak się dowiedzieliśmy kotek, a właściwie kotka. - To kotka jednej z naszych młodych działaczek. Dałem jej imię Imka - mówi nam prezes PiS Jarosław Kaczyński. 

Najnowsze