Tak mieszka Janusz Korwin-Mikke. Dom robi wrażenie! Tylko u nas [ZDJĘCIA, WIDEO]

2019-10-28 6:11 Kamil Szewczyk, Piotr Lekszycki
Tak mieszka Janusz Korwin-Mikke
Autor: Artur Hojny/SUPER EXPRESS Tak mieszka Janusz Korwin-Mikke

Jeśli ktoś myślał, że były europarlamentarzysta a obecnie nowo wybrany poseł Janusz Korwin – Mikke (77 l.) mieszka w wielkich luksusach, to się grubo pomylił! Dziennikarze „Super Expressu”, którzy w pierwszym odcinku nowego programu „Politycy od kuchni” odwiedzili Janusza Korwin - Mikke w jego domu w podwarszawskim Otwocku, mogli zobaczyć, jak na co dzień żyje lider Konfederacji z rodziną!

„Politycy od kuchni” - to nowy program portalu Se.pl, który prowadzą dziennikarze polityczni „Super Expressu”: Kamil Szewczyk i Piotr Lekszycki. W pierwszym odcinku byli gośćmi w domu Janusza Korwin–Mikkego i jego młodszej o 44 lata żony Dominiki, w którym mieszkają z dwóją swoich dzieci – Nadzieją (7 l.) i Karolkiem (5 l.). Nasza wizyta szybko przerodziła się w rozmowę o polityce i nie tylko.

ZOBACZ TEŻ: Korwin-Mikke WYRZEKNIE się dziecka, jeśli TO zrobi! Szokująca deklaracja [POLITYCY OD KUCHNI]

Korwin–Mikke pokazał nam swój dom, zaprosił do salonu w którym uwagę przykuwała pokaźna kolekcja pamiątek, królowały zabytkowe szpady, pistolety i ... keyboard na którym polityk zagrał podczas naszej wizyty szlagier Tango milonga. I choć dom robi wrażenie, to nie ma w nim przepychu ani luksusu.

Skromna kuchnia, w której małżonkowie po męczącym dniu siadają na barowe krzesła i popijają herbatę a czasem coś mocniejszego, mogłaby zdziwić niejednego naszego czytelnika, który najpewniej spodziewał się bizantyjskiego przepychu. Polityk pokazał nam też salon, sypialnię i swój gabinet, w którym pomieszkuje jedna z córek z poprzedniego związku. - Tak teraz wygląda mój gabinet – śmieje się Korwin pokazując bałagan. Naszą uwagę przykuły też wiszące na ścianach liczne portrety i karykatury polityka. Na koniec przeprowadziliśmy z nim i jego żoną rozmowę w której nie brakowało trudnych pytań i kłopotliwych tematów.

Koniecznie oglądaj program "Politycy od kuchni", by dowiedzieć się więcej

Najnowsze