Koronawirus. Donald Tusk się zaszczepił. Przejmujące słowa

2021-12-04 8:17
Donald Tusk przyjął trzecią dawkę
Autor: Donald Tusk/ FACEBOOK Donald Tusk przyjął trzecią dawkę

Donald Tusk opublikował na swoim twitterowym profilu krótkie nagranie, w którym poinformował o przyjęciu trzeciej dawki szczepionki przeciw COVID-19. Wystosował przy tym ważny apel do Polaków, zachęcając ich do szczepienia przeciw koronawirusowi. "Jeśli kochasz, to się szczep" - zaapelował lider Platformy Obywatelskiej.

Donald Tusk zaszczepiony trzecią dawką

Donald Tusk się zaszczepił przeciwko koronawirusowi. - Dzisiaj dla mnie ważny dzień - zaczął Donald Tusk. - Idę na trzecie szczepienie. Ważny też dlatego, że nie tylko będę czuł się bezpieczniejszy... Ale za chwilę są Mikołajki. U mnie w domu to szczególny dzień, bo najstarszy wnuk nazywa się Mikołaj, więc ma imieniny. A one są wyjątkowo fajne, bo dostaje najwięcej prezentów, ale wszyscy inni też dostają prezenty, od świętego Mikołaja. I będziemy się mogli znowu spotkać, w pełnym gronie, zaszczepieni - mówił przewodniczący Platformy Obywatelskiej.

ZOBACZ Czy Tusk będzie miał prywatnego kierowcę? Kto zapłaci za szofera?

Donald Tusk przejmuje stery w PO. "Wracam na 100 procent"

Jak przekonuje Donald Tusk, nie musiał nikogo w rodzinie namawiać do zaszczepienia. Podkreślił, że jego bliscy chcą się spotkać wspólnie przy wigilijnym stole, dlatego też jeśli tylko są uprawnieni, zapisują się na trzecią dawkę preparatu.

Donald Tusk z ważnym apelem do Polaków. "Jeśli kochasz, to się szczep"

Lider Platformy Obywatelskiej dał się sfilmować, jak przyjmuje trzecią dawkę szczepionki, podobnie jak dwa dni temu premier Mateusz Morawiecki. Tym samym Donald Tusk skierował apel do Polaków, aby również się zaszczepili, szczególnie jeśli zależy im na zdrowiu swoich bliskich.

- Ja też właśnie przyjąłem trzecią, przypominającą dawkę. I dlatego będziemy mogli te święta i przywitać świętego maja wszyscy razem. Jeśli kochasz, to się szczep - zaapelował Donald Tusk.

Sonda
Przyjmiesz trzecią dawkę szczepionki przeciw COVID-19?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE