Co się stało z Agatą Dudą? To trwa od czwartku!

2020-08-11 12:45 Jot
Agata Duda
Autor: Łukasz Gągulski

W zeszłym tygodniu, a dokładnie w czwartek 6 sierpnia, odbyło się zaprzysiężenie prezydenta Andrzeja Dudy. Towarzyszyła mu żona Agata Duda. Co ciekawe, od tego czasu na Instagramie pierwszej damy... cisza. Nie zostało dodane ani jedno nowe zdjęcie! Co się stało?

Przed pierwszą turą wyborów prezydenckich Agata Duda założyła konto na Instagramie. Jego nazwa to:  pierwszadama_akd. Po opublikowaniu pierwszego zdjęcia, kolejne zaczęły pojawiać się lawinowo. Wrzucano fotografie, które zostały wykonane w ciągu pięciu lat prezydentury Andrzeja Dudy. Przypominano najważniejsze wydarzenia, najciekawsze momenty z działalności pierwszej damy, najbardziej wzruszające spotkania. Jednak po zaprzysiężeniu Andrzeja Dudy na prezydenta 6 sierpnia, wiele na Instagramie Agaty Dudy się zmieniło. Pojawiła się grafika ze zdjęciem prezydentowej i podpisem: "5 rok - aktywności pierwszej damy", a w poście wypisano konkretne dane: 1449 aktywności, spotkania z ponad 50 000 osób, 526 wydarzeń w kraju, 258 wizyty odrębne oraz 268 wspólnie z Prezydentem, 7 wizyt indywidualnych za granicą; 59 w towarzystwie Andrzeja Dudy, 37 razy #AKD gościła w Polsce zagranicznych gości, 333 wydarzeń z udziałem Pierwszej Damy w Pałacu Prezydenckim, 143 z udziałem Pary Prezydenckiej. I tyle.

To ostatni wpis ze zdjęciem, jaki pojawił się na koncie. Zapadła cisza. Miejmy nadzieję, że to tylko chwilowe, a fani już niebawem będą znów mogli cieszyć się nowymi zdjęciami Agaty Dudy. 

Tak zmieniła się Agata Duda

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze