Zaskakujące wyznanie Marcina Najmana. Chodzi o Lecha i Marię Kaczyńskich

2021-11-29 18:28
Marcin Najman
Autor: YouTube/Marcin Najman Marcin Najman

Marcin Najman to znany sportowiec, który raczej nie wypowiada się na tematy polityczne. Wyjątkiem był jego niedawny wywiad, którego udzielił Monice Jaruzelskiej. Teraz Najman sięgnął po stare zdjęcie Lecha i Marii Kaczyńskich z córką i wnuczką. Ujawnił, co sądził kiedyś o parze prezydenckiej i jak na to patrzy teraz.

Marcin Najman to znany sportowiec. Mało kto łączy go z polityką, a tymczasem pięściarz interesuje się politycznymi tematami. Dowód na to dał jakiś czas temu, gdy zagościł w programie Moniki Jaruzelskiej. Wtedy Najman ostro zrecenzował Donalda Tuska: - Kiedyś byłem wpatrzony w Donalda Tuska. Wydawał mi się świetnym politykiem, takim genialnym... te jego zapatrzone oczy...taka mądrość tryskająca zewsząd. Wydawał mi się mężem stanu - mówił. Dziś patrzy na byłego premiera zupełnie inaczej i ma ku temu powody WIĘCEJ O TYM TUTAJ. Teraz Najman znów poruszył temat polityki, a konkretnie wspomniał tragicznie zmarłą w katastrofie smoleńskiej parę prezydencką, czyli Lecha i Marię Kaczyńskich.

Zaskakujące wyznanie Najmana. Chodzi o Lecha i Marię Kaczyńskich

Sportowiec wrzucił na swoje konto na Twitterze zdjęcie z czasów kampanii prezydenckiej w 2005 roku, na którym pozowali: Kaczyńscy oraz ich córka Marta Kaczyńska z malutką córeczką Ewą. - Dopiero po czasie, z perspektywy dzisiejszej, można dostrzec jak dobrym Prezydentem Polski był Lech Kaczyński i Pierwsza Dama, wspaniała kobieta - zaczął w poruszających słowach. Po czym dodał poważnie: - W tamtych czasach pozwoliłem sobie narzucić narracje main streamu i dopiero dziś dostrzegam jak było to podłe ze strony większości mediów. 

ZOBACZ>>>Konferencja ministra zdrowia: Nowe obostrzenia. Lista

Sonda
Zgadzasz się z opinią Marcina Najmana?
Express Biedrzyckiej - Włodzimierz Cimoszewicz: Na 99 procent żegnamy się z unijnymi pieniędzmi
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE