Żona Piotra Kraśki szokuje wpisem. Aż ciężko w to uwierzyć

2021-08-03 16:19
Karolina Ferenstein-Kraśko
Autor: WBF

Żona Piotra Kraśki Karolina Ferenstein-Kraśko z ochotą publikuje zdjęcia w social mediach i dzieli się swoim życiem z internautami. Teraz umieściła post dotyczący równości, wolności i szczęścia. Na fotografii znajduje się tęcza, która jest wymowną aluzją do mniejszości seksualnych w Polsce. - Co jest na krańcu tęczy? - pyta obserwatorów.

Nie da się ukryć, że społeczność LGBTQ+ spotyka się z dyskryminacją ze strony polskiego społeczeństwa. Wciąż osoby nieheteronormatywne są wykluczane, nie mają praw do formalnej legalizacji swoich związków, a temat dot. mniejszości jest wiecznie spychany - jakby nie istniał. Za osobami należącymi do LGBTQ+ opowiada się wielu polityków i osób publicznych związanych ze światem show-biznesu. Choćby Hanna Lis jako gest solidarności umieściła swoje zdjęcie z kartką "Walczę o prawa ludzi LGBTQ+". Żona Piotra Kraśki także postanowiła zsolidaryzować się tęczowym światkiem i umieściła zdjęcie tęczy z podpisem, który nawiązuje do równości, wolności i szczęścia. Wspomina o braku podziałów i uprzedzeń. To kolejna gwiazda, która przeciwstawia się mowie nienawiści w social mediach. 

- Co jest na krańcu tęczy ? 😘 Ja mam nadzieje, że wolność, równość i dobre szczęśliwe życie dla nas wszystkich. Bez podziałów i uprzedzeń 🙏A co dla Was jest na Krańcu Tęczy? - napisała Karolina Ferenstein-Kraśko.

Kaczyńska szaleje w wodzie i spotyka się z wujem Tomaszewskim
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE