Aleksander Kwaśniewski BIEDUJE na luksusowym jachcie Zbigniewa Niemczyckiego

2012-05-12 12:03

Uff, odetchnęliśmy z ulgą. Aleksander Kwaśniewski (58 l.) narzekał niedawno na mizerną prezydencką emeryturę. Na szczęście pomocną rękę do byłego prezydenta wyciągnął jeden z najbogatszych Polaków - Zbigniew Niemczycki (65 l.). I zaprosił byłego najważniejszego polityka na luksusowy jacht bujający się na falach francuskiego Lazurowego Wybrzeża.

- Jest to niewątpliwy błąd w systemie i jest w tym coś nienormalnego. To wstyd dla Polski - komentował kilka tygodni temu były prezydent Aleksander Kwaśniewski wysokość swojej emerytury w programie Moniki Olejnik "Kropka nad i" w TVN24. Jakie świadczenie dostają byli prezydenci? Co miesiąc otrzymują z Kancelarii Prezydenta 4,3 tys. zł emerytury. I ta właśnie kwota, zdaniem Kwaśniewskiego, jest zbyt niska i wstydliwa dla Polski!

- Gdybyśmy z Lechem Wałęsą (69 l.) nie zarabiali poza Polską, normalne życie byłoby niemożliwe - ubolewał były prezydent w jednym z wywiadów. I jak widać na naszych zdjęciach, nie wszyscy Polacy przeszli obojętnie obok tych narzekań. O to, by życie byłego prezydenta przebiegało - jak sam stwierdził - normalnie, zadbał jeden z najbogatszych Polaków.

Na swój luksusowy jacht zaprosił Kwaśniewskiego Zbigniew Niemczycki. W 2011 roku media donosiły, że ten biznesmen kupił rezydencję i jacht na Lazurowym Wybrzeżu. A jak widać na zdjęciu, w otoczeniu luksusu Kwaśniewski czuje się wyśmienicie. Może teraz inni najbogatsi Polacy także zadbają o to, by Kwaśniewskiemu żyło się... normalnie.

Zbigniew Niemczycki

Od wielu lat jest na liście 100 najbogatszych Polaków. W 2011 roku tygodnik "Wprost" wycenił jego majątek na 1,65 mld zł. Jest właścicielem Curtis Group działającej m.in. na rynku farmaceutycznym, lotniczym, RTV, hotelarskim. Założyciel i prezes Fundacji "Polskie Orły".

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają