Aleksander Kwaśniewski jest CELEBRYTĄ jak Borys SZYC! - KTO tak POWIEDZIAŁ?

2013-04-17 20:27 Marcin Młynarczyk

Rzecznik rządu Paweł Graś w programie JEDEN NA JEDEN odniósł się do wyników sondży według których Europa Plus mogłaby zagrozić Platformie Obywatelskiej. - Nie sądzę, aby premierowi Tuskowi, ani Platformie Obywatelskiej groziło coś ze strony Aleksandra Kwaśniewskiego - powiedział Graś. Samego Kwaśniewskiego nazwał z kolei "celebrytą".

- Aleksander Kwaśniewski od dawna nie jest politykiem, ale celebrytą. I raczej należy do polityków, którzy lubią być niesieni w lektyce - stwierdził rzecznik rządu.

Graś skomentował także wyniki sondaży według których Europa Plus mogłaby zagrozić Platformie Obywatelskiej. Przypomnijmy: według badania Homo Homini dla "Rzeczpospolitej", Europa Plus, w którą zaangażował się Kwaśniewski, odbiera głosy Platformie - partia Tuska spada w sondażu na drugie miejsce. Zyskuje na tym PiS, które wysuwa się na pozycję lidera.

- Bardzo głęboko analizujemy sondaże, ale trzeba pamiętać, że zarówno premier, jaki i rząd i PO zajmują się realną polityką i sprawowaniem władzy. Aleksander Kwaśniewski od dawna nie jest politykiem, tylko celebrytą. Myślę, że gdyby w miejsce Kwaśniewskiego, wstawić Borysa Szyca, to Europa Plus miałaby równie wysokie sondaże i notowania - dodał rzecznik rządu.

Czytaj więcej: Aleksander Kwaśniewski PIJANY? Wypił tylko jedną lufę?

Najnowsze