Martyna (29 l.) z Częstochowy

i

Autor: Super Express

"Ależ mi ten Najman zaimponował" - piękna dziewczyna aż zapiała z zachwytu! Komentarze Dziewczyn Super Expressu [GALERIA].

2021-08-26 22:42

Ależ mi Pan Najman zaimponował tą masakracją Bidena. Myślę, że z takim zawodnikiem w geopolitycznym ringu niestraszni nam też Putin, ani Xi Jinping i Polska szybko wyrośnie na lidera globu-pieje Martyna (29 l.) z Częstochowy. Co wprawiło piękną, młodą dziewczynę w taki zachwyt? Przeczytała elokwentny komentarz pięściarza, w którym Najman skomentował sytuację w Afganistanie i zmasakrował samego Joe Bidena.

"El Testosteron" nie zostawił suchej nitki na demokratach - "Dziwnym trafem zawsze dzieje się tak samo, że to, co w USA zbudują republikanie, przychodzą demokraci i niszczą w kilka miesięcy. W sprawie tarczy antyrakietowej, kiedy George W. Bush i Lech Kaczyński oraz Donald Tusk podpisali takie porozumienie. Przyszedł Obama, zablokował, zniszczył i do kosza. (...) Przestrzegałem, że dla Polski Biden nie będzie dobrym rozwiązaniem — przyznał. Te słowa wprawiły Martynę (29 l.) z Częstochowy w zachwyt. Najman powinien zostać prezesem Polskiego Towarzystwa Geopolitycznego i nakreślić eksperckie wizje polskiej roli w świecie. Myślę, że w intelektualnym ringu rozłożyłby na łopatki nawet Einsteina! - zachwyca się dziewczyna.

Jesteś ciekaw, dlaczego Roksanie z Rząśnika nie pasuje Cezary Kulesza w fotelu prezesa PZPN i co wspólnego z całym tym zamieszaniem ma Zdzisław Kręcina? Dlaczego Ewa ( 25 l.) z Wielunia nie może pokazać swojej najgorętszej fotki? Sprawdź, jak Paulina (24 l.) z Suwałk wpadła w sidła Karola i czym zaimponował jej przy alkoholu! Dlaczego Marzena (27 l.) z Gdańska czeka na elektryka wysokich napięć? Obejrzyj galerię z Dziewczynami Super Expressu. Te błyskotliwe komentarze rozbawią Cię do łez!