Asystenci posłów PiS wtargnęli na konferencję PJN- ZDJĘCIA

2010-12-03 11:40

Członkowie partii Jarosława Kaczyńskiego widać nie mogą się pogodzić, że ruch i klub poselski Joanny Kluzik-Rostkowskiej rośnie w siłę. Na konferencję prasową stowarzyszenia "Polska jest najważniejsza" wtargnęli dwaj asystenci posłów  Artura Górskiego i Maksa Kraczkowskiego. Twarz ukryli pod maskami z podobizną Janusza Palikota. Krzyczeli "PJN. Palikot jest najważniejszy".

Rozłamowcy z PiS nie mogą liczyć na to, że niedawni koledzy z PiS będą im życzyć powodzenia w budowie nowej siły politycznej. Być może nie wszyscy bliscy współpracownicy Jarosława Kaczyńskiego, ale na pewno jakieś liczne grono liczy w duchu, że Joannie Kluzik-Rostkowskiej powinie się noga, a jej ruch PJN nie zdobędzie poparcia wyborców.

Przeczytaj koniecznie: Kaczyński szykuje odpowiedź na ruch Kluzik. Będzie „Polska jest najważniejsza bis”?

W czwartek na konferencję prasową  stowarzyszenia wtargnęli dwaj przedstawiciele PiS. Mężczyźni w maskach z podobizną Janusza Palikota jak gdyby nigdy nic stanęli obok przemawiającej Kluzik-Rostkowskiej i Pawła Poncyliusza. Asystenci posłów PiS Artura Górskiego i Maksa Kraczkowskiego odwrócili się plecami do dziennikarzy, pokazując tym samym przyczepione do pleców hasło „Palikot jest najważniejszy”. Krzyczeli przy tym : „P-J-N. Palikot jest najważniejszy”.

Straż marszałkowska wyprowadziła krzykaczy z sali.
 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE