pekao

i

Autor: Materiał prasowy

Pożyczka bez prowizji

Atrakcyjna oferta dla nowych klientów

2023-03-28 0:00 Materiał sponsorowany

Szukasz pożyczki online na atrakcyjnych warunkach, na dowolny cel lub spłatę kredytów w innych bankach? Znajdziesz ją w Banku Pekao S.A. Możesz ją otrzymać nawet, gdy nie masz konta w tym banku. Dotychczasowi klienci także mogą wziąć taką pożyczkę, zarówno w aplikacji mobilnej PeoPay, jak i w serwisie Pekao24.

Gdy jesteś nowym klientem, składając wniosek o pożyczkę weryfikujesz swoją tożsamość na podstawie zdjęcia twarzy i danych z dowodu lub za pośrednictwem bankowości internetowej w swoim dotychczasowym banku. Następnie wypełniasz dane we wniosku. Gdy zostanie on pozytywnie oceniony, wybierasz oddział, w którym podpiszesz umowę i odbierzesz pieniądze. W każdym momencie możesz też połączyć się z bankiem i uzyskać dodatkowe informacje oraz wsparcie. Wniosek o pożyczkę znajdziesz na stronie internetowej banku www.pekao.com.pl w zakładce Pożyczka gotówkowa.

Bank Pekao obiecuje szybką i wygodną ocenę zdolności kredytowej oraz:

  • 0 proc. prowizji za udzielenie pożyczki,
  • kwotę pożyczki nawet do 250 tys. zł,
  • okres kredytowania do 10 lat,
  • RRSO jedynie 12,55 proc.

- Teraz możemy zaproponować nowym klientom banku możliwość zawnioskowania o pożyczkę online z bardzo atrakcyjną ofertą bez prowizji.Pieniądze z pożyczki można przeznaczyć na dowolny cel, a także na spłatę kredytów w innych bankach - zapewnia Piotr Gołąb, dyrektor Departamentu Kredytów Klienta Indywidualnego, Bank Pekao S.A.

RRSO ‒ rzeczywista roczna stopa oprocentowania pożyczki wynosi 12,55% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 15 749 zł, pożyczka zaciągnięta na 35 miesięcy, oprocentowanie zmienne 11,85% w stosunku rocznym, całkowity koszt pożyczki 2 954,91 zł (w tym: odsetki 2 954,91 zł), całkowita kwota do zapłaty 18 703,91 zł, płatna w 34 ratach miesięcznych po 534,40 zł, 35 rata wyrównująca 534,31 zł. Kwota udostępniana pożyczkobiorcy 15 749 zł. Kalkulacja została podana na podstawie przykładu reprezentatywnego wg stanu na 15.02.2023 r.

Nasi Partnerzy polecają