Auto złapało gumę? Pakiet OC w LINK4 uratuje twoją podróż

i

Autor: Materiały prasowe

Auto

Auto złapało gumę? Pakiet OC w LINK4 uratuje twoją podróż

2022-09-12 11:19

Przebita opona to koszmar każdego kierowcy. Zwykle zapas wozimy w bagażniku, ale jeśli nigdy nie zmienialiśmy koła, to samodzielne poradzenie sobie z tym zadaniem może być arcytrudne. Konieczna wtedy może być pomoc fachowca. Na szczęście w takim przypadku zadziała pakiet OC w LINK4. Firma ubezpieczeniowa pomoże nam szybko rozwiązać problem i przywrócić naszą mobilność.

Wymiana w trasie? To nie takie proste

Opony ulegają uszkodzeniu. Nie tylko, kiedy najedziemy na gwóźdź, czy ostry kawałek szkła. Może dojść do rozerwania gumy w wyniku zużycia. Częstym powodem awarii jest także zbyt niskie ciśnienie.

Kapeć oznacza jedno – koniec jazdy. A my spieszymy się na ważną uroczystość. Garnitur albo elegancja garsonka i szpilki to nie strój do brudnej, warsztatowej roboty. A do tego trzeba mieć odpowiednie narzędzia i wiedzieć, jak do takiego zadania należy się zabrać. Nawet jeśli próbujemy sami sobie poradzić, jest mnóstwo elementów, na których możemy zwyczajnie polec. Chociażby śruby mocujące koło. Bywają tak zapieczone, że potrzeba siły słonia, aby je odkręcić. Do tego trzeba ustawić w odpowiednim miejscu lewarek i podnieść auto. 

Nie ma innej rady – wymianę koła najlepiej powierzyć fachowcowi. Będzie szybciej, bezpieczniej i do tego się nie pobrudzimy. 

Assistance Opony

Posiadając pakiet ubezpieczenia OC w LINK4 z Programem Pomocy z Samochodem Zastępczym i Assistance Opony, w takich sytuacjach nie musimy się martwić. Wystarczy zadzwonić na numer infolinii 22 4444444 i w około 30 minut przyjedzie do nas pomoc drogowa.

W ramach pakietu Assistance Opony pracownik na miejscu wymieni nam uszkodzone koło na zapasowe, które posiadamy na wyposażeniu auta. Jeśli nie będzie to możliwie, zabierze samochód na lawetę i odwiezie do warsztatu wulkanizacyjnego. Tak samo stanie się również wówczas, gdy uszkodzeniu uległo więcej opon.

Co ważne, odpowiedzialność LINK4 ograniczona jest do kwoty 2 000 złotych na jedno i wszystkie uszkodzenia opon pojazdu w okresie ubezpieczenia. Nieważne, ile było takich zdarzeń.

Zyskaj dodatkowe korzyści z Programem Pomocy

Ten sam pakiet OC w LINK4 daje nam jeszcze więcej korzyści. Popularnym wśród klientów świadczeniem z Programu Pomocy jest usprawnienie pojazdu na miejscu awarii w przypadku rozładowania akumulatora. Także w około pół godziny zostanie nam udzielona konkretna, doraźna pomoc związana z uchronieniem pojazdu, dzięki czemu znów wyruszymy w drogę.

Do tego Program Pomocy obejmuje również:

  • usprawnienie pojazdu na miejscu wypadku lub holowanie do 100 km,
  • samochód zastępczy na 3 dni w razie wypadku lub kradzieży,
  • pomoc informacyjną 24h/dobę.

OC w LINK4 z „Programem Pomocy z Samochodem Zastępczym i Assistance Opony” to oferta sprawdzona i doceniana przez klientów, który regularnie użytkuje swoje pojazdy. Ten pakiet ubezpieczenia jest także najlepiej oceniany przez niezależnych fachowców. W tegorocznym rankingu „Gazety Bankowej” zajął pierwsze miejsce wśród firm ubezpieczeniowych w Polsce. Ofertę doceniono za szerokie wsparcie udzielane w wielu nieoczekiwanych sytuacjach na drodze. 

Kupując OC, zwróć uwagę na zawartość pełnego pakietu

Ubezpieczenie komunikacyjne w LINK4 kupimy także w pakiecie OC/AC. Oferta jest bardzo elastyczna. Należy pamiętać, że na cenę oraz zakres ubezpieczenia mają wpływ takie czynniki jak pojemność silnika, wiek i staż kierowcy. Znaczenie ma nawet wielkość miasta, w którym najczęściej użytkowany jest samochód.

Aby wykupić polisę w LINK4, nie musisz wychodzić z domu – ubezpieczenie możesz nabyć przez internet. Wystarczy, że masz dostęp do sieci, by w ciągu kilku chwil stać się właścicielem ubezpieczenia OC z Programem Pomocy z Samochodem Zastępczym i Assistance Opony. Na stronie internetowej: www.link4.pl dostępny jest również praktyczny kalkulator, który łatwo wyliczy całkowity koszt polisy. Warto też porozmawiać bezpośrednio z konsultantami pod numerem 22 4444444 lub osobiście spotkać się z agentem.

Więcej informacji, w tym wszystkie limity i ograniczenia, znajdziemy w OWU na stronie www.link4.pl

*Artykuł powstał we współpracy z Grupą PZU.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE