Beata Cieślik, teściowa Katarzyny Waśniewskiej, chciała ADOPTOWAĆ MADZIĘ. Wnuczka NIE BYŁA KOCHANA przez Katarzynę?

2012-12-10 21:11

Beata Cieślik, babcia małej Madzi z Sosnowca, wyznaje w rozmowie z FAKTEM, że myślała o adopcji wnuczki. - Może gdybym to zrobiła, Madzia byłaby teraz z nami? - rozważa matka Bartka Waśniewskiego.

Beata Cieślik wyznaje, że myślała o adopcji małej Madzi z Sosnowca. Zdaniem matki Bartka, Katarzyna Waśniewska nie była gotowa na macierzyństwo. Kobieta chciała sama zająć się Madzią... Jednak do oficjalnej propozycji nigdy nie doszło. Powód był bardzo prosty - Cieślikowie nie chcieli stracić syna!

Z ich wypowiedzi wynika, że Bartek stał murem za żoną i gdyby Katarzyna nie zgodziła się oddać Madzi, to nie byłoby mowy o dalszych przekonywaniach. Co ciekawe Beata Cieślik przyznaje jednak, że Waśniewska w trakcie ciąży myślała już o tym, by oddać Madzię do adopcji. jednak najbliższa rodzina nie zgodziła się na to. Szkoda, że matka Bartka nie wykorzystała sytuacji...

– Dziecko to wielki dar. Kiedy Madzia się urodziła jako wcześniak i potem walczyła o życie w inkubatorze, modliliśmy się za jej zdrowie. To była wspaniała, radosna dziewczynka, moje szczęście. Może gdybym ją jednak odebrała Kasi i sama wychowywała, nadal byłaby z nami - mówi w rozmowie z FAKTEM matka Bartka.

Beata Cieślik przypomina także, że Waśniewska podczas opieki nad dzieckiem zachowywała się jak automat. Po kilkunastu tygodniach zostawiła Madzię i zniknęła.

– To właśnie wtedy pomyślałam, że powinnam zabrać to dziecko do siebie i wychowywać jak własne. Bo Kaśka na matkę się nie nadawała – komentuje pani Beata. Oficjalnie propozycja nigdy nie padła.

Czytaj więcej: Katarzyna Waśniewska w więziennej celi!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE