Białystok. Maszyna do mięsa zmieliła rękę ekspedientce

2019-06-14 13:20

Do makabrycznego wypadku doszło w sklepie spożywczym na jednym z białostockich osiedli. Maszyna do mielenia mięsa wciągnęła rękę ekspedientki. Wezwani na miejsce ratownicy, by ratować życie kobiety, musieli natychmiast amputować jej kończynę.

Ekspedienta straciła rękę
Autor: Tomasz Matuszkiewicz / Super Express

Tragedia rozegrała się tuż po godz. 6 rano, chwilę po otwarciu jednego z osiedlowych sklepów w Białymstoku (woj. podlaskie). Pracująca w nim na stoisku mięsnym kobieta uruchomiła maszynę do mielenia mięsa. Wystarczył moment nieuwagi, a wirujące części maszyny chwyciły ją za palce i uwięziły dłoń na dobre. Miejsce wypadku zabezpieczyli strażacy, dotarła też karetka pogotowia. Niestety, mimo wielu prób i użycia specjalistycznych narzędzi, strażakom nie udało się uwolnić zakleszczonej ręki. Ratownicy musieli ją amputować. Okaleczona kobieta trafiła do szpitala. Okoliczności wypadku badają policjanci.

Miejsce wypadku
Autor: Tomasz Matuszkiewicz / Super Express

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki