Tragedia rozegrała się tuż po godz. 6 rano, chwilę po otwarciu jednego z osiedlowych sklepów w Białymstoku (woj. podlaskie). Pracująca w nim na stoisku mięsnym kobieta uruchomiła maszynę do mielenia mięsa. Wystarczył moment nieuwagi, a wirujące części maszyny chwyciły ją za palce i uwięziły dłoń na dobre. Miejsce wypadku zabezpieczyli strażacy, dotarła też karetka pogotowia. Niestety, mimo wielu prób i użycia specjalistycznych narzędzi, strażakom nie udało się uwolnić zakleszczonej ręki. Ratownicy musieli ją amputować. Okaleczona kobieta trafiła do szpitala. Okoliczności wypadku badają policjanci.
Białystok. Maszyna do mięsa zmieliła rękę ekspedientce
2019-06-14
13:20
Do makabrycznego wypadku doszło w sklepie spożywczym na jednym z białostockich osiedli. Maszyna do mielenia mięsa wciągnęła rękę ekspedientki. Wezwani na miejsce ratownicy, by ratować życie kobiety, musieli natychmiast amputować jej kończynę.