Cykl edukacyjnych spotkań dla biznesu. Jak wejść na zagraniczne rynki

2021-12-08 0:05
Cykl edukacyjnych spotkań
Autor: Materiały prasowe

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Ministerstwo Rozwoju i Technologii prowadzą cykl edukacyjnych wideokonferencji dla przedsiębiorców - #idearozwojubiznesu. 9 grudnia można się dowiedzieć z jakich programów wsparcia, dzięki sieci Enterprise Europe Network, mogą skorzystać polskie firmy. Pomoc jest bezpłatna, a programy polskie i zagraniczne. Środki można przeznaczyć na m.in.: udział w targach i giełdach kooperacyjnych, nowoczesne technologie programy akceleracyjne, analizy biznesowe i zarządzanie innowacjami.

Jutro (9 grudnia) PARP zaprasza wszystkich przedsiębiorców z sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw na konferencję pt.: „Jak wejść na zagraniczne rynki? Z pomocą Enterprise Europe Network!”

Podczas konferencji zostanie podsumowana dotychczasowa oferta usług świadczonych przez Enterprise Europe Network w Polsce w latach. Udział w konferencji wezmą przedstawiciele trzech ośrodków Enterprise Europe Network: Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego, Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii z Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie oraz Digital Economy Lab z Uniwersytetu Warszawskiego. Dodatkowo o swoich doświadczeniach opowiedzą przedstawiciele firm: AMDG; Rexproduct oraz SOLHOTAIR.

W programie konferencji:

  • pozyskiwanie funduszy strukturalnych skierowanych na innowacyjność i rozwój firm,
  • przeprowadzanie audytów technologicznych,
  • ocena potencjału i potrzeb technologicznych,
  • spotkania brokerskie,
  • targi międzynarodowe,
  • spotkania w ramach giełd kooperacyjnych,
  • misje gospodarcze,
  • zapowiedź nowej perspektywy 2022–2027 Enterprise Europe Network.
Jak wejść na zagraniczne rynki? środek
Autor: Materiały prasowe

Konferencja będzie transmitowana na kanale YT jutro (9 grudnia) o godz.11 pod linkiem:

https://www.parp.gov.pl/component/site/site/idearozwojubiznesu#harmonogram

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny i nie wymaga wcześniejszej rejestracji.

Cykl „Idea Rozwoju Twojego Biznesu” to seria spotkań online poświęconych wybranym rozwiązaniom z Polskiego Ładu, a także tarczy antykryzysowej i finansowej. Eksperci z kluczowych instytucji w krajowym systemie gospodarczym dzielą się z przedsiębiorcami wiedzą i praktycznymi wskazówkami na temat korzystania z rozwiązań osłonowych przygotowanych dla przedsiębiorców przez rząd. Każde spotkanie składa się indywidualnych prelekcji zaproszonych ekspertów, moderowanej dyskusji na najważniejsze z poruszonych tematów, a także odpowiedzi na pytania uczestników.

Partnerem materiału jest PARP

Jak wejść na zagraniczne rynki
Autor: materiały prasowe