carrefour

i

Autor: Materiał prasowy

Carrefour Gaming Days

Czołówka polskich YouTouberów w Łodzi – event Carrefour Gaming Days w Carrefour Łódź Kolumny

2022-12-16 0:00 Materiał sponsorowany

W dniach 17-18 grudnia Carrefour i Blackhawk Network zapraszają na kolejną edycję Carrefour Gaming Days, organizowaną przez agencję WE!RE Fantasy. Podczas imprezy w Carrefour Łódź Kolumny, fani gier komputerowych będą mieli okazję spotkać się na żywo z popularnymi twórcami internetowymi: Iluzjonistą Y, Disowskyym, Sajem i Junajtedem.

Już w najbliższy weekend, 17-18 grudnia, w godzinach 10:00 - 20:00, Carrefour Gaming Days zawita do Carrefour Łódź Kolumny. Wydarzenie skierowane jest do fanów gier komputerowych. Przyciągnie ono czołówkę polskich twórców internetowych, którzy zdobywają serca młodego pokolenia.

Pierwszy event Carrefour Gaming Days, który odbył się w miniony weekend w warszawskiej Arkadii przyciągnął podczas dwóch dni tysiące fanów gier komputerowych, chcących  spotkać się ze swoimi ulubionymi twórcami znanymi z Youtube i nie tylko. Na przybyłych gości czekała strefa meet & greet, na której obecni byli znani twórcy, strefa free to play oraz wyzwania i konkursy z nagrodami w postaci przedpłaconych kart dla graczy, które w grudniu pojawiły się w ofercie Carrefour.

Pierwszy event Carrefour Gaming Days odniósł sukces przyciągając tysiące fanów gier komputerowych. Wydarzenie było okazją do spotkania ze swoimi ulubionymi twórcami z Youtube i innych platform. Cieszymy się, że możemy mieć wpływ na budowanie pozytywnych interakcji wśród graczy. Specjalnie dla nich Carrefour poszerzył swoją ofertę produktów o przedpłacone karty marek takich jak Roblox, RIOT Games, Electronic Arts, Nintendo, Xbox, Sony Playstation oraz Steam, tworząc najszerszą obecnie ofertę kart podarunkowych w kategorii gamingowej w segmencie sieci sklepów offline – mówi Marta Gral, ekspert ds. marketingu usług finansowych i handlowych w Carrefour Polska.

W sobotę, 17 grudnia fani będą mieli okazję spotkać się z Disowskyy i Iluzjonistą Y, natomiast w niedzielę, 18 grudnia na odwiedzających czekają Saju i Junajted. Każdego dnia w strefie meet & greet oraz free to play czekają na gości wyzwania i konkursy, w których nagrodami będą przedpłacone karty dla graczy.

Organizatorem eventów na zlecenie Carrefour Polska i Blackhawk Network jest agencja WE!RE Fantasy.

carrefour

i

Autor: Materiał prasowy
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany