Danuta Holecka, jako Anna Przybylska. Beata Kozidrak, jako salamandra. "Komentery Solo" Adama Federa [WIDEO].

2021-05-10 22:38 Adam Feder
Mural upamiętniający Annę Przyblską w Gdańsku.
Autor: instagram/tuse77 Anna Przybylska czy Danuta Holecka?

Polaków podzielił gdański mural, który upamiętnił Annę Przybylską, ale według wielu zaskoczonych internautów bardziej przypomina prezenterkę TVP Danutę Holecką. To jeden z tematów, który najczęściej jest teraz wyszukiwany w Google. Polacy nie szczędzą słów krytyki autorowi tego "dzieła", ale to nie pierwszy kontrowersyjny twór, który wyszedł spod dłut i pędzli polskich artystów. Wystarczy wspomnieć o pomnikach Jana Pawła II, które wprowadzają wiernych w konsternację, bo Papież Polak do złudzenia przypomina na nich polskiego strongmana Mariusza Pudzianowskiego. Zobacz Komentery Solo, w których Adam Feder komentuje najbardziej gorące newsy w Polsce.

Mural z wizerunkiem Anny Przybylskiej "zdobi" ścianę kamienicy przy ul. Partyzantów w Gdańsku. Jego autor Piotr Jaworski, który tworzy pod pseudonimem TUSE, jest absolwentem Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku Ma na swoim koncie wiele murali, ze Zbigniewem Wodeckim, czy Krzysztofem Krawczykiem, które podobały sięprzechodniom. Tuż po tym, jak na artystę spadła fala krytyki, poprawił mural z Anną Przybylską i teraz prezentuje się on o niebo lepiej.

Co chińska rakieta, która bez kontroli spadła w okolicy Malediwów, ma wspólnego z Prezydentem Andrzejem Dudą? Dlaczego Beata Kozidrak, jako salamandra, skradła serca internautów? Czy polska piłka nożna to jeszcze futbol, czy już zapasy w błocie? Odpowiedzi między innymi na te pytania w Komenterach Solo Adama Federa!

Danuta Holecka, jako Anna Przybylska. Beata Kozidrak, jako salamandra. "Komentery Solo" Adama Federa [WIDEO].

Obejrzyj także najnowszy odcinek Komenterów, programu, w którym goście Adama Federa oglądają i komentują najbardziej absurdalne newsy i mówią na głos to, o czym inni boją się nawet pomyśleć!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze