Darek z "Klanu" wszedł do lewicy

2009-08-24 12:21 Sylwester Ruszkiewicz

Ach, co to był za ślub! Wczoraj późnym popołudniem sakramentalne "tak" powiedzieli sobie Katarzyna Deresz (28 l.), córka wiceszefowej SLD oraz byłej szefowej Kancelarii Prezydenta Jolanty Szymanek-Deresz (55 l.), i Dariusz Lewandowski (33 l.), najbardziej znany z serialu "Klan".

Na uroczystości nie zabrakło tuzów wielkiej polityki, m.in. byłego prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego (55 l.) z małżonką.

Ona. Katarzyna Deresz. Piękna brunetka. Prawniczka, od niedawna pani adwokat. On. Dariusz Lewandowski. Dusza artysty i aktora. Tancerz, reżyser i choreograf w jednym. Ubóstwiany przez telewidzów za rolę Darka, męża Czesi z "Klanu". Dwa zgoła inne charaktery, dwa różne temperamenty. Ich uczucie, jak wielokrotnie wspominali, spadło na nich jak grom z jasnego nieba. Pielęgnowali je przez sześć lat, nie planując przyszłości. Aż do wczoraj... W niedzielę po południu stanęli przed ołtarzem w sanktuarium maryjnym w Świętej Lipce (woj. warmińsko-mazurskie). Sakramentu małżeństwa udzielał im przyjaciel rodziny, ksiądz Stanisław, który jeszcze nie tak dawno przygotowywał Kasię do mocno spóźnionej Pierwszej Komunii Świętej.

Ona pojawiła się w kościele w pięknej sukni z dekoltem i niemal odkrytymi plecami. On w eleganckim czarnym garniturze, z białym krawatem. Tuż za nimi szczęśliwa mama i teściowa - Jolanta Szymanek-Deresz. Być może w najbliższych wyborach kandydatka SLD na prezydenta. A wśród gości były prezydent Polski Aleksander Kwaśniewski (55 l.) ze swoją małżonką Jolantą Kwaśniewską (54 l.) oraz wicemarszałek Sejmu Jerzy Szmajdziński (57 l.). Nie ulega wątpliwości, że pan młody dostał się do mocnego klanu lewicy.

Atrakcją ślubnej uroczystości był koncert skrzypcowy i specjalnie na tę okazję przygotowany występ tancerki. Wieczorem wszyscy przenieśli się do zamku w Rynie, gdzie miała miejsce impreza weselna. Zaproszonych było ok. 190 osób. Na gości czekały same smakołyki: szparagi, raki, pieczone jagnięta, dziki, daniele i zające. Zabawa była planowana do białego rana...

Najnowsze