Drawsko Pomorskie: Siedmiu żołnierzy rannych w wypadku na poligonie

2011-01-21 16:00

Tragiczny wypadek na poligonie w Drawsku Pomorskim. W trakcie ćwiczeń zderzyły się dwa pojazdy wojskowe. Kierowca rosomaka uderzył w transporter, który jechał przed nim. Siedmiu żołnierzy z 12. Brygady Zmechanizowanej w Szczecinie zostało rannych. Na szczęście ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Odnieśli tylko niegroźne obrażenia.

O nieszczęściu podczas ćwiczeń na poligonie poinformował portal TVP Info. Na razie wiadomo tylko tyle, że zderzyły się dwa pojazdy i wojskowi z 12. Brygady Zmechanizowanej zostali ranni. Wszyscy trafli już do szpitala, obrażenia jakie odnieśli nie są groźne.

Okoliczności tragedii są znane tylko w przybliżeniu. Kierowca rosomaka nie zachował ostrożności i wjechał w tył transportera podczas ćwiczeń na poligonie Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych.

Patrz też: Klich, szef MON: Nikt nie zmusza żołnierzy do wyjazdu na misje. Afganistan to dobry poligon

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE