Jasnowidz Jackowski

i

Autor: materiały promocyjne Jasnowidz Jackowski

Jasnowidz Jackowski o zimie 2018. Takiej aury nie było od lat! [POGODA DŁUGOTERMINOWA]

2018-10-10 13:39

Zima 2018 zbliża się wielkimi krokami - dni są coraz bardziej zimniejsze i tylko kwestią czasu pozostaje, kiedy będziemy musieli zmagać się ze śniegiem, minusowymi temperaturami i drogami skutymi lodem. Zapawne wielu z nas zastanawia się, jak będzie wyglądać zima 2018. SE.pl postanowił zapytać o to Krzysztofa Jackowskiego, słynnego jasnowidza z Człuchowa.

Zbliżająca się zima 2018 to z pewnością ta pora roku, za którą większość z nas nie przepada. Za oknem często pada śnieg, podróżowanie jest utrudnione, a lubi też trzaskać mróz. Nic więc dziwnego, że wiele osób stara się dużo wcześniej przygotować na nadejście mało przyjemnej aury - wyciągamy z szafy kurtki i buty na zimę, ale często spoglądamy też w prognozy pogody, aby nie dać się zaskoczyć zimie. SE.pl postanowiło zapytać o długoterminową prognozę na zimę 2018 Krzysztofa Jackowskiego, słynnego jasnowidza z Człuchowa. Oto, co nam powiedział o najmroźniejszej porze proku.

Jasnowidz Jackowski o październiku 2018

- Ja uważam, że październik do połowy, a nawet może do 22 dnia miesiąca, będzie jak na tę porę roku, ciepły. Tuż po tym nastąpi załamanie pogody i co najdziwniejsze - mogą się pojawiać epizody ze śniegiem. To nie będzie jeszcze zima, ale spore ochłodzenie - twierdzi wizjoner.

Jasnowidz Jackowski o listopadzie 2018

- Sytuacja unormuje się w listopadzie. Pogoda w tym miesiącu będzie mało przyjemna, dżdżysta. Będą się czasem zdarzać okresy słoneczne, ale już znacznie rzadziej niż choćby w październiku - przewiduje Krzysztof Jackowski.

Jasnowidz Jackowski o grudniu 2018

- Grudzień zacznie się w moim odczuciu w miarę ciepło, ale wtedy doświadczymy też pierwszego poważnego ataku zimy. Wydaje mi się, że w okresie między 15 a 24 grudnia może padać obfcie śnieg i chwycić tęgi mróz. Po okresie świątecznym zima nieco odpuści - przewiduje jasnowidz Jackowski.

Jasnowidz Jackowski o styczniu i lutym 2018

- W styczniu i w lutym będzie już poważna zima. W stosunku do innych zim, w ostatnich ośmiu, dziewięciu latach, to będzie poważna i tęga zima. Przyszłoroczny styczeń i luty to będą okresy zimy, której od dawna u nas nie było. W styczniu, a nawet już w grudniu mogą wystąpić ostre mrozy - powiedział SE.pl Krzysztof Jackowski, słynny jasnowidz z Człuchowa.

Odśwież swoją szafę już teraz - z rabatem! Promocje na modę w najlepszym wydaniu na stronie bonprix rabaty.

Nasi Partnerzy polecają