Już wkrótce rusza festiwal niskich cen Smart! Week

i

Autor: Materiały prasowe

Kupuj i oszczędzaj

Już wkrótce rusza festiwal niskich cen Smart! Week

2022-09-29 0:05

Czy wiesz, że robiąc zakupy z Allegro Smart!, masz więcej pieniędzy w portfelu? A wszystko za sprawą darmowych dostaw. Smartowicze od początku istnienia pakietu, czyli od ponad 4 lat, zaoszczędzili na kosztach dostaw ponad 5 mld zł!

Polacy kochają Allegro i Smarta! Na Smartowiczów czeka nie lada gratka, bo już wkrótce rusza tydzień promocji! Tegoroczny festiwal niskich cen Smart! Week rozpocznie się 10 października. Szykujcie się na mega obniżki!

Dlaczego warto być Smart?

Chcesz mieć dostęp do ponad 160 mln ofert w najlepszych cenach na Allegro? Dołącz do Smartowiczów i ciesz się zakupami online. Mając Allegro Smart!, płacisz raz na rok 49 zł i masz darmowe i ekspresowo szybkie dostawy. Możesz też płacić 10,99 zł miesięcznie i gotowe! Z pakietu można skorzystać też bezpłatnie, testowo w ramach Smart! na Start. Z usługą możesz korzystać z szerokiej oferty produktów, darmowych dostaw kurierskich lub odbioru przesyłek z automatów paczkowych i punktów odbioru. Wystarczy spełnić jeden warunek: przy zakupach u jednego sprzedawcy wartość twojego zamówienia musi przekroczyć 40 zł. W przypadku większości ofert w ramach usługi Smart! przesyłka dociera już następnego dnia po zakupie, a w przypadku kilku milionów ofert – jeszcze tego samego dnia!           

Oprócz darmowych dostaw i zwrotów posiadacze Allegro Smart mogą wybierać spośród na bieżąco aktualizowanych, limitowanych ofert – Smart! Okazji. Z kolei klienci, którzy połączą usługę z Allegro Pay, mogą bez dodatkowych opłat kupić dany przedmiot, rozbijając zapłatę na trzy płatności bez dodatkowych kosztów.

Jeśli należysz do kupujących, którzy nie przepadają za zakupami w sklepach stacjonarnych, ale za to chętnie wychodzą ze znajomymi na mecze, koncerty i występy kabaretowe – to mamy dla ciebie świetną wiadomość. Z pakietem Allegro Smart! masz możliwość zakupu biletów na ciekawe wydarzenia sportowe, kulturalne i muzyczne w specjalnych przedsprzedażach na eBilet.pl

 

Kupuj i oszczędzaj grafika

i

Autor: Materiały prasowe Link: https://allegro.pl/smart

Rekordowe oszczędności Smartowiczów

Dzięki usłudze Smart! w kieszeniach klientów Allegro zostało naprawdę dużo pieniędzy! Według danych platformy – dzięki bezpłatnym dostawom zamówień, kupujący zaoszczędzili na przesyłkach ponad 5,2 mld zł*. Smartowicze najczęściej decydują się na produkty z kategorii „dom i ogród”, a najpopularniejsza wśród nich pora na zakupy to poniedziałek, ok. godz. 11:00.

Rusza Smart! Week – chwytaj najlepsze okazje!

Tegoroczny Smart! Week potrwa od 10 do 16 października 2022 r. - ten festiwal niskich cen to prawdziwa gratka dla poszukiwaczy atrakcyjnych ofert. Posiadacze pakietu Allegro Smart!, jak też klienci korzystający z bezpłatnego, testowego Smart! na Start będą mogli w tym czasie wybierać wśród wielu ofert w obniżonych cenach oznaczonych “Smart! Only”, oczywiście z bezpłatną dostawą. Nowe, atrakcyjne oferty znanych i lubianych marek będą pojawiać się codziennie a promocje sięgną nawet -50%!    

Allegro Smart! to jedna z najlepiej ocenianych usług! W badaniu satysfakcji klientów osiągnęła poziom 92 – jeden z najwyższych wyników na świecie! Na Allegro mają… miliony zadowolonych klientów. Możesz być jednym z nich.

*Kwota nie uwzględnia kosztów zakupu pakietu Allegro Smart!

Partnerem materiału jest Allegro

Nasi Partnerzy polecają