Koronawirus: Matury 2021 w czasie pandemii. Minister Niedzielski rozwiał wątpliwości!

2021-04-09 8:56
Co dalej z maturami?
Autor: GRAFIKA SE Beata Rozpędska Co dalej z maturami?

Koronawirus w Polsce: Matury 2021 w czasie pandemii. Minister zdrowia Adam Niedzielski zapytany o to, jak będzie wyglądał przebieg tegorocznych egzaminów dojrzałości, zabrał jasne stanowisko. Rozwiał wątpliwości dotyczące tego, czy matury odbędą się w standardowym terminie. To powinno uspokoić uczniów, którzy w pocie czoła - zazwyczaj sami w domach - przygotowują się do testów.

Koronawirus w Polsce: Matury 2021 w czasie pandemii. Minister zdrowia Adam Niedzielski był gościem porannego programu w RMF FM, gdzie odpowiadał na pytania dotyczące aktualnej sytuacji związanej z epidemią COVID-19 w Polsce. Zabrał też głos w sprawie egzaminów maturalnych 2021. Uczniowie, którzy w domach, sami, przygotowują się do testów, z pewnością na takie wieści czekali. "Matury? Będziemy robili wszystko, żeby to odbyło się w normalnych terminach", mówił Niedzielski. Minister zdrowia zaznaczył, że prawdopodobnie tak właśnie się stanie, ale decyzja w tej sprawie zostanie "przeciągnięta" na przyszły tydzień. Wtedy dowiemy się wszystkiego w tym temacie na sto procent. 

Koronawirus w Polsce, 9 kwietnia: Konferencja prasowa o godz. 9:30

To nie wszystko. Centrum Informacyjne Rządu poinformowało, że w piątek, 9 kwietnia, o godz. 9:30 odbędzie się konferencja prasowa ministra Michała Dworczyka, ministra zdrowia Adama Niedzielskiego oraz sekretarza stanu KPRM Marka Zagórskiego. Panowie mają mówić na temat aktualnej sytuacji epidemiologicznej w kraju. Nie wiadomo jednak, czego dokładnie będzie tyczyć konferencja. Relację na żywo będziemy prowadzić w serwisie se.pl. Już teraz zachęcamy do śledzenia. 

Prof. Andrzej Matyja: Szczepmy wszystkich chętnych [Super Raport]
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE