Krzysztof Jackowski przepowiada: W maju będzie zamach w Polsce!

2015-01-02 11:04

Wielka afera z udziałem służb specjalnych, po której zachwieje się rząd. Może nawet zamach stanu! Zdaniem słynnego jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego już pierwsze miesiące nadchodzącego roku przyniosą istne potężne trzęsienie ziemi w polskiej polityce. Wyjątkowo gorący pod tym względem będzie maj. Świat natomiast jeszcze mocniej pogrąży się w kryzysie, ceny będą rosły, a Putin zagarnie Ukrainę.

Wielka afera i zamach na rząd

Zacznie się od wielkiej afery. To będą działania zmierzające do obalenia obecnego rządu. Zamieszane będą w nie też służby specjalne. Skandal wybuchnie niedugo przed wyborami prezydenckimi w maju. Ale jego apogeum przypadnie na czerwiec.

Opozycja polityczna niczego nie ugra

Zamach stanu nie powiedzie się. Rząd się obroni, a w wyborach prezydenckich mimo zawirowań zwycięży... obecnie urzędujący prezydent.

W moim odczuciu nic się zatem nie zmieni w polityce. A przynajmniej niewiele. Wejdziemy w okres stagnacji, a opozycja na długo straci wiarę w to, że może jednak wygrać z władzą. Tyle że po tym wszystkim ludzie całkowicie stracą zaufanie do polityki i polityków.

Zobacz też: Przepowiednie na 2015 rok. To będzie rok afer, chaosu, katastrof naturalnych i terroru

Ceny jedzenia oraz leków pójdą ostro w górę

To będzie fatalny rok dla polskiej gospodarki, osłabi się nasza waluta i to parokrotnie. Będzie to miało związek po części z naszą sytuacją gospodarczą, a po części polityczną. To będzie ciężki rok. Ludzie będą zmagać się z ogromnymi podwyżkami, zwłaszcza leków i żywności. A ich pensje wcale nie wzrosną. Nie ma co ukrywać, naszą gospodarkę czeka zapaść.

Trzęsienia ziemi i powodzie

W Polsce zima nie będzie ciężka. Możliwe są duże opady śniegu w styczniu, następnie kilkudniowy duży mróz. Luty będzie przypominał bardziej jesień niż zimę, ale marzec będzie chłodniejszy niż zwykle. Wiosnę powitamy dopiero w kwietniu, a lato zapowiada się suche i ciepłe. Niestety, w południowej części Europy może zdarzyć się latem duża powódź. Tam też wiosną można spodziewać się trzęsienia ziemi. Podobne sytuacje mogą mieć miejsce w Ameryce Północnej w sierpniu lub we wrześniu.

Sprawdź też: Przepowiednie na 2015 rok. Ali Agca przepowiada: Znam datę KOŃCA ŚWIATA

Będzie wojna!

Światu grozi wojna. Europa może czuć się zagrożona. Konflikt zbrojny będzie miał dwa oblicza: krew poleje się w krajach arabskich oraz w dalekiej Azji. Na morzach wschodnich dojdzie do krwawych walk z udziałem okrętów wojennych.

Unia zacznie się rozpadać

To będzie niespokojny rok dla Unii Europejskiej, UE jest biurokratyczna, przepisowo ułożona, będzie to miało związek z tym, co się szykuje na świecie i w Europie, UE może zdawać sobie sprawę, że istnieją plany wojny. Wielka Brytania zacznie przygotowywać się do wyjścia z Unii, chociaż w 2015 jeszcze tego nie zrobi. Unia Europejska zacznie być coraz bardziej oszczędna i zemści się to między innymi na polskich portfelach.

Putin zajmie Ukrainę

Uważam, że to, co się dzieje na Ukrainie, nie do końca jest winą Putina. Prezydent i rząd Ukrainy dostrzeże, że może polegać bardziej na pomocy Rosji niż reszty świata. Zawiedzie się na Unii Europejskiej.

ZAPISZ SIĘ: Codziennie wiadomości Super Expressu na e-mail

Zobacz też: III WOJNA ŚWIATOWA już w 2015 roku?! Jasnowidz Krzysztof Jackowski ujawnia SZOKUJĄCĄ przepowiednię

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE