Krzysztof Jackowski: Wiem kto wygra wybory prezydenckie

2015-03-16 15:20 J.M

Wybory prezydenckie zbliżają się wielkimi krokami. Podczas gdy kandydaci podróżując po Polsce, starają się zwiększyć swoje słupki poparcia, inny już wiedzą, co wydarzy się 10 maja.

Krzysztof Jackowski postanowił wykorzystać swój wyjątkowy talent, aby rozwikłać zagadkę majowych wyborów prezydenckich. Jasnowidz na prośbę dziennikarzy Faktu, przepowiedział kto zostanie prezydentem Polski. Według Jackowskiego na pewno będzie druga tura wyborów, ale to Bronisław Komorowski ostatecznie wygra.

- Ze zdziwieniem muszę powiedzieć, że wybory wygra Bronisław Komorowski - twierdził jasnowidz. Podkreśla jednocześnie, że w pierwszej turze obecny prezydent zdobędzie o wiele mniej głosów niż się spodziewano. Platforma Obywatelska poczuje silne zagrożenie ze strony PiS i wytoczone zostaną ciężkie działa- czytamy w Fakcie. Zdaniem Jackowskiego to właśnie Andrzej Duda będzie największym rywalem, który przejdzie do II tury wyborów. Mimo to i tak poniesie klęskę, do czego przyczynią się media - przepowiada jasnowidz.

Polecamy:  Magdalena Ogórek w TANIEJ sukience! Rzuciła ciuchy za kilka tysięcy

- W wielu osobach bardzo wysoki wynik Komorowskiego będzie budził wątpliwości co do prawidłowego przebiegu wyborów - stwierdził. Jednocześnie tłumaczy, że nie zostaną podjęte żadne formalne kroki mające zbadać wątpliwości. Czy wszyscy kandydaci będą brali udział w wyborach? - zapytał Fakt. Jackowski stwierdził, że nie ma to większego znaczenia, bo jedynymi zawodnikami, których kandydatury będą się liczyć, to Komorowski i Duda. Zaskoczeniem ma być też dobry wynik Janusza Korwina-Mikkego.

ZAPISZ SIĘ: Codziennie wiadomości Super Expressu na e-mail

Najnowsze