Ksiądz uzdrowiciel wyleczy tysiące Polaków

2013-06-14 4:50

Ojciec John Bashobora (67 l.) z Ugandy to legenda. Wielki charyzmatyk, znany z tysięcy uzdrowień na całym świecie. Już 6 lipca przybędzie do Warszawy na rekolekcje na Stadionie Narodowym. Na to wielkie wydarzenie bilety wykupiło już ponad 38 tys. wiernych! - Czytelnicy "Super Expressu", nie bójcie się Chrystusa. Kapłani! Jezus oczekuje od nas, abyśmy przestali milczeć! - arcybiskup Henryk Hoser zaprasza na rekolekcje.

Ojciec John Bashobora (67 l.) przyjeżdża do Polski na specjalne zaproszenie arcybiskupa Henryka Hosera. Ugandyjski charyzmatyk z katolickiej diecezji Mbarara od dziecka gorliwie się modlił i otrzymał dar uzdrawiania i wskrzeszania ludzi.

>>> KAPŁAN UZDROWICIEL, ojciec Teodor Knapczyk, podaje MODLITWĘ O UZDROWIENIE

- Przywrócił życie zmarłym niemowlakom na śmietnikach - opowiada Scrivia, pracownica "Father Bash Fundation", zajmującą się pomocą sierotom z Ugandy. - Modli się za chorych na aids, z rakiem i innymi chorobami - dodaje.

Biskup diecezji Mbarara w 2007 roku wyznaczył ojca Johna szefem charyzmatyków Ugandy. Odnotował już 27 przypadków wskrzeszeń i kilka tysięcy uzdrowień. Charyzmatyk cieszy się ogromną popularnością w Polsce i na świecie.

To będzie wielkie wydarzenie dla wiernych, ale uwaga! Limit biletów kurczy się w zastraszającym tempie. Wykupiono już ponad 38 tysięcy wejściówek, a termin składania zamówień mija 22 czerwca. Stadion zaś może pomieścić nie więcej niż ok. 60 tys. wiernych. Co zrobić, by zdobyć bilety? Należy wejść na stronę internetową www.jezusnastadionie.pl, zarejestrować się i złożyć zamówienie. Bilet kosztuje 40 złotych (ulgowy dla dzieci 20 zł).

Pieniądze zostaną przekazane na sieroty w Ugandzie i dzieci z diecezji warszawsko-praskiej.

Takie choroby leczy ksiądz uzdrowiciel

*aids*rak*pęcherzowe oddzielanie się naskórka (choroba EB)

*śmierć kliniczna (stan przed śmiercią z wychłodzenia i wygłodzenia)

*choroby duszy*narkomania*grypa i przeziębienie*alergia*depresja

*zaburzenia seksualne*schorzenia urologiczne

Każdy, kto zechce dostąpić uzdrowienia, winien wziąć udział w całych rekolekcjach. Jeśli nie będzie mógł podejść do o. Johna wystarczy, by wypowiedział prośbę do Jezusa: "Jezu, ulecz mnie za pomocą daru modlitwy o. Johna".

Modlitwa z mocą uzdrawiania o. Bashobory rozpocznie o godz. 20.30 szóstego lipca.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE