Lech Wałęsa: Żałuję, że NIE JESTEM ŻYDEM

2011-09-17 19:00

Były prezydent Lech Wałęsa (68 l.) lubi szokować! Tym razem na swoim blogu oświadczył, że nie jest Żydem i ma na to dowody!

"Nie jestem żydem (pisownia oryginalna!). Z przykrością informuję, że dziesięć pokoleń sprawdzały, różne źródła, poza moją wiedzą i zgodą, przysyłając mi anonimowo wyniki i nigdy w mojej rodzinie nie było krwi żydowskiej, co przyjmuję z ubolewaniem, daję słowo, gdybym był kawalerem i młodszym naprawiłbym ten błąd historyczny" - napisał Lech Wałęsa na swoim blogu.

Tym samym były prezydent dał odpór wszystkim swoim przeciwnikom i złośliwcom, którzy oskarżali go o to, że nie jest prawdziwym Polakiem z krwi i kości.

Wałęsa przytoczył także dowody. - Obrzezany nie jestem, można sprawdzić. Od zawsze jestem praktykującym katolikiem - oświadczył. I zakomunikował, że żałuje, iż nie należy do Narodu Wybranego i nie dane mu było urodzić się Żydem.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE