Lemany: Pies pogryzł 1,5-roczną Martynkę, matka dziecka piła kawę z sąsiadką

2011-04-27 13:47

Kiedy w końcu rodzice zaczną pilnować swoich dzieci tak krwiożercze bestie nie wyrządzały im krzywdy?! W ciągu zaledwie kilku dni na Warmii i Mazurach psy zaatakowały aż trójkę dzieci. Tym razem do tragedii doszło we wsi Lemany niedaleko Szczytna. 1,5-roczną Martynkę, która przyszła z matką w odwiedziny do sąsiadów pogryzł dotkliwie w główkę przywiązany do łańcucha owczarek niemiecki. Matka dziecka piła w tym czasie kawę z koleżanką.

Niewykluczone, że tego dramatu można by  uniknąć  gdyby opiekunka dziecka  zwróciła baczniejszą uwagę na to, jak wygląda zabawa maleństwa na podwórku. Jak podaje tvn24.pl 1,5-roczna Martynka ze wsi Lemany przyszła  z matką  w odwiedziny do sąsiadki. Kiedy kobiety  rozmawiały przy filiżance kawy dziecko  bawiło się na dworze z pociechami gospodyni.

Nagle dziewczynka podeszła niebezpiecznie blisko do psiej budy przy której ujadał przywiązany do łańcucha owczarek niemiecki. Matka Martynki zdążyła tylko krzyknąć, by nie zbliżała się do bestii, a wtedy pies złapał główkę dziecka w swoje kły.

Patrz też: Ostróda: Pies ODGRYZŁ TWARZ rocznemu dziecku

Ranne maleństwo z obrażeniami ucha i twarzy trafiło do szpitala w Olsztynie. Na szczęście życiu Martynki nie zagraża niebezpieczeństwo. 6-letni pies był szczepiony na wściekliznę.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE