LUBLIN, KRAKÓW, ZAKOPANE: Śnieżyce trwają, warunki są fatalne

2013-03-15 12:47

Na południu i wschodzie kraju panują fatalne warunki atmosferyczne. Opady śniegu trwają, miasta i gminy nie nadążają z odśnieżaniem... - DRAMAT - podsumowują mieszkańcy.

Jak mówią nam mieszkańcy Lublina nie było tej zimy jeszcze tak źle. Śnieg pada cały czas, władze miasta nie nadążają z odśnieżaniem, autobusy są spóźnione. Jednym słowem - dramat.

Śnieżyce bardzo boleśnie dotknęły także mieszkańców Krakowa, którzy narzekają na opady i utrudnioną komunikację miejską. Z kolei mieszkańcy Rzeszowa mówią, że choć tragedii nie ma, to jak dalej będzie tak padać - nie wiadomo, co będzie.

Intensywne opady śniegu najbardziej dały się we znaki mieszkańcom południowej i południowo-wschodniej Polski. Zakopianka jest zablokowana, tiry bez łańcuchów zablokowały drogę (w wielu miejscach tylko jeden pas jest przejezdny), obecnie policja kieruje ruchem. Na Zakopiance obowiązuje zakaz wjazdu ciężarówek bez łańcuchów.

Apelujemy do kierowców o ostrożność na drogach i rozwagę.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE