Marta Kaczyńska wsparła biedaczkę - dała jej 20 euro

2010-10-11 16:29

Córka tragicznie zmarłej prezydenckiej pary nie szczędzi grosza, by pomóc ludziom, których doświadcza los. Tak jak ostatnio, gdy w Krakowie pomogła zrozpaczonej matce. Tym razem Marta Kaczyńska nie wahała się nawet chwili, gdy w Krakowie podeszła do niej żebraczka i poprosiła o skromne wsparcie finansowe. Wyjęła z torebki banknot o nominale 20 euro i podała ubogiej kobiecie. To jakieś 80 złotych!

Żebraczka zaskoczyła panią Martę w wyjątkowo nieodpowiednim momencie. Marta Kaczyńska była wczoraj na grobie rodziców na Wawelu w Krakowie. Pogrążona w bólu modliła się nad grobem swoich ukochanych rodziców, wraz z mężem Marcinem Dubienieckim i córkami: Ewą oraz Martynką. W krypcie pod Wieżą Srebrnych Dzwonów zostawiła też kwiaty dla ukochanych rodziców. Kiedy jednak zrozpaczona kobieta poprosiła ją o wsparcie, natychmiast zapomniała o swoim bólu i sięgnęła po portfel, aby wspomóc potrzebującą.

Przeczytaj koniecznie: Marta Kaczyńska odwiedziła rodziców na Wawelu

Skromnie ubrana kobieta ufnie spojrzała na prezydencką córkę. Błagalnie wyciągnęła ręce, prosząc o wsparcie. Marta Kaczyńska od razu zareagowała na prośbę cierpiącej biedę żebraczce.

Wyjęła z torebki banknot i przekazała go potrzebującej krakowiance. Wykazała się przy tym nie lada hojnością. Dała żebraczce banknot o nominale 20 euro, czyli około 80 złotych. Nie pytała przy tym na co wyda pieniądze... Obdarowanej aż oczy świeciły się na widok wspaniałego daru. A dumna z dobrego uczynku pani Marta dała swoim córkom piękny przykład.

Patrz też: Marta Kaczyńska odebrała 3 miliony za śmierć rodziców

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE