Możesz odprawić się sam

2020-06-03 0:00 Materiał Partnerski
LOT
Autor: Shutterstock

Polskie Linie Lotnicze LOT wznowiły loty. Mając na uwadze sprawniejszą obsługę i bezpieczeństwo pasażerów, zachęcają do przeprowadzania odprawy online. LOT zastąpił także papierowe gazety i magazyny ekologiczną e-prasa. Obie inicjatywy pozytywnie wpłyną na komfort podróżowania.

Odprawa online jest naprawdę prosta i zajmie niewiele czasu. Jest możliwa na 24 godziny przed odlotem. Karta pokładowa w telefonie Przy odprawie online musisz podać nazwisko pasażera oraz numer rezerwacji lub biletu. W ostatnim kroku odprawy przez internet wybierasz sposób dostarczenia karty pokładowej. Możesz ją sobie wydrukować lub zamówić SMS z kartą pokładową pod swój numer telefonu. Jeśli decydujesz się na SMS, otrzymasz wiadomość tekstową, w której podany jest link z adresem internetowym. Klikasz w link i zostajesz przekierowany na stronę, na której przechowywana jest twoja mobilna karta pokładowa. Kartę musisz zachować w swoim telefonie tak, by mieć do niej dostęp w dowolnym czasie przed odlotem.

Ściągnij sobie prasę

Na pokładach samolotów LOT i w salonikach LOT Business Lounge nie będzie już papierowych wydań gazet i magazynów. Zastąpiła je przyjazna środowisku e-prasa, czyli taka, do której dostęp masz za pośrednictwem tabletu czy smartfona. Oferta obejmuje najaktualniejsze wydania dzienników i magazynów z całego świata. Łącznie ponad 1000 tytułów w kilkudziesięciu językach. Wystarczy, że przed wylotem zalogujesz się w systemie, podając numer rezerwacji i nazwisko pasażera. Wybrane tytuły możesz pobrać przed wylotem na swoje urządzenie mobilne (liczba tytułów jest limitowana, np. w lotach krajowych, w klasie ekonomicznej przysługuje ci jeden wybrany tytuł). Możesz to zrobić na 36 godzin przed podróżą i aż do 6 godzin po przylocie do portu docelowego.

LOT
Autor: materiał promocyjny

Partnerem materiału są Polskie Linie Lotnicze LOT

Najnowsze