Nie ŚPIĘ, bo TRZYMAM... ? NIE DO WIARY, jak oni mogli tego nie wiedzieć! QUIZ wiedzy o Super Expressie | KOMENTERY

2021-11-25 14:08
Nie ŚPIĘ, bo TRZYMAM... ?
Autor: SE QUIZ wiedzy o Super Expressie

Co musiał trzymać Pan Andrzej (54 l.), który nie mógł spać? Co Pan Leon (60 l.) zawdzięcza płazom? Czy kiełbasa krakowska może budzić przerażenie? Te artykuły każdy wierny czytelnik Super Expressu zna na pamięć, ale 30 lat Super Expressu to także tysiące ważnych, przełomowych okładek i tekstów. W jaki sposób Super Express wymusił na politykach publikację oświadczeń majątkowych? Czy Super Express ma swoje amerykańskie wydanie? Od kiedy ukazuje się wydanie internetowe Super Expressu? A może pamiętacie czeskiego intruza, który miał nawiedzić Polskę w 2019 roku? Dlaczego instrukcja przepędzenia tego zwierzęcia stała się kultowa nawet u naszych południowych sąsiadów? Nie do wiary, ale niektórzy fani Super Expressu nie znali odpowiedzi na te pytania i wili się, jak piskorze! Zobaczcie ich zaskakujące odpowiedzi i sprawdźcie się sami w naszym quizie wiedzy o Super Expressie!

Kto to jest rumpolog i na czym opiera swoje przepowiednie? Do czego namawiały Polaków nasze piękne "Cycelniczki"? Która z polskich piosenkarek paradowała roznegliżowana przed prezydentem Andrzejem Dudą na gali z okazji 25-lecia Super Expressu? A może pamiętacie, czego dotyczyła kultowa akcja zainicjowana przez Super Express w odpowiedzi na film "50 twarzy Greya" i jaką rolę odegrały w tym wszystkim warzywa, a w szczególności por? Sprawdźcie, czy macie dobrą pamięć i zobaczcie, jak poradzili sobie z pytaniami wierni fani Super Expressu, których Adam Feder zaprosił do wzięcia udziału w quizie wiedzy o Super Expressie! Materiał wideo znajdziecie pod tekstem. 

ZOBACZCIE TAKŻE: 50 ZŁ za butelkę wódki? WŚCIEKLI Polacy OBALĄ rząd? | KOMENTERY

Nie ŚPIĘ, bo TRZYMAM ... ? QUIZ wiedzy o Super Expressie | Komentery
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE