OBROŃCY TV TRWAM zapowiadają REKORDOWY protest: 200 TYSIĘCY LUDZI na ulicach Warszawy

2012-08-15 13:52

29 września Warszawiacy mogą mieć poważne problemy z poruszaniem się po mieście. Na ulice stolicy może wyjść nawet 200 tysięcy demonstrantów. Protestować będą obrońcy TV Trwam, związkowcy i wszyscy niezadowoleni z polityki rządu Donalda Tuska – tak przynajmniej twierdzą organizatorzy manifestacji.

Warszawa przeżył już jeden marsz w obronie Telewizji Trwam, ale ten planowany na wrzesień może być naprawdę pamiętny. Dlaczego? Jeśli wierzyć w zapowiedzi „Naszego Dziennika” w stolicy na się zjawić co najmniej 200 tysięcy ludzi. Będą maszerować przez centrum i protestować.

Problemy mogą być przy tym nie tylko z komunikacją w mieście. Na marszu w obronie TV Trwam zjawić ma się „wiele organizacji społecznych”, związkowcy, a także zwolennicy Tadeusza Rydzyka i jego mediów na tzw. cyfrowym multipleksie.

Każda z tych grup będzie miała swoje postulaty, hasła i zapewne odrobinę inną wizję manifestacji. Najprawdopodobniej na marszu zjawią się też politycy PiS i „konkurencyjnej” Solidarnej Polski.

Jak to się skończy? Przekonamy się 29 września.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE