Odszkodowanie z NNW niemal od ręki? W LINK4 to możliwe! zdjęcie do artykułu

i

Autor: Materiały prasowe

Auto

Odszkodowanie z NNW niemal od ręki? W LINK4 to możliwe!

2022-10-04 15:31

Wypadek to wystarczające zmartwienie dla poszkodowanych – kolejnym niestety bywa oczekiwanie na wypłatę należnego świadczenia z ubezpieczenia. Wychodząc naprzeciw potrzebom swoich klientów, LINK4 wprowadził szybką ścieżkę likwidacji szkód z NNW. Teraz średni czas oczekiwania na wypłatę odszkodowania u tego ubezpieczyciela skrócił się do zaledwie dwóch dni.

Jak działa ścieżka szybkiej wypłaty odszkodowania?

W ramach nowej procedury w LINK4, w momencie zgłoszenia szkody klient otrzymuje aktywny link do aplikacji dostępnej online. Bez konieczności instalowania czegokolwiek na swoim sprzęcie. Oczywiście każdy, kto woli tradycyjne rozwiązania, ma wciąż możliwość skorzystania z dotychczasowej ścieżki likwidacji szkody z NNW.

Mając do czynienia z człowiekiem i jego cierpieniem, nie da się i nie należy wszystkiego automatyzować. Na szczęście jednak jest wiele drobniejszych zdarzeń, które możemy w prosty i szybki sposób przeprocesować i błyskawicznie przekazać odszkodowanie, na czym przecież klientom zależy najbardziej – podkreśla Patrycja Kotecka, członek zarządu LINK4.

Warto przy tym zaznaczyć, że aplikacja do szybkiej likwidacji szkód z NNW jest niezwykle prosta w obsłudze i krok po kroku prowadzi klienta przez cały proces. Jak mówi Marek Wasilewski, dyrektor Pionu Szkód w LINK4:

- Po wypełnieniu krótkiego formularza, wskazaniu z listy doznanego obrażenia i załączeniu niezbędnych dokumentów medycznych, szkoda trafia do likwidatora, który najczęściej jeszcze tego samego dnia roboczego podejmuje decyzję o wypłacie odszkodowania.

Szkodę możemy też zgłosić telefonicznie. Wtedy formularz wypełnia za nas konsultant. Podczas jednej rozmowy telefonicznej lub jednorazowego użycia aplikacji możemy załatwić wszystkie formalności.

- Dzięki nowym narzędziom średni czas od zgłoszenia zdarzenia do wypłaty odszkodowania skrócił się z 8 do zaledwie 2 dni. Jednak w bardzo wielu przypadkach wypłata to  kwestia godzin, a nie dni – zaznacza Marek Wasilewski.

Z szybkiej ścieżki likwidacji szkód z polis NNW klienci LINK4 mogą korzystać od września.

Innowacje pomagają

Kolejnym innowacyjnym rozwiązaniem, nad którym rozpoczęto prace, jest zautomatyzowane narzędzie do analizy dokumentacji medycznej w czasie rzeczywistym. Ubezpieczyciel chce, aby w 2023 r. korzystali z niego likwidatorzy LINK4. Dla klientów będzie to oznaczało jeszcze krótszy czas wypłaty odszkodowania z tytułu NNW – niebawem może to być nawet kwestia minut!

Bezpieczeństwo finansowe – opłacaj polisę nawet w czterech ratach

Wielu klientów szuka ubezpieczyciela, którego oferta pozwoli dostosować sposób wykupu polisy do ich finansowych możliwości. Jest to szczególnie istotne dla osób, które w niepewnych czasach obawiają się o swoje finanse. LINK4 doskonale rozumie tę kwestię. Teraz każdy klient zyskuje możliwość rozłożenia płatności aż na cztery raty, co jest dużym ułatwieniem i pozwala planować wydatki bez konieczności „rozstawania się” z całą kwotą naraz. Wysokość składki uzależniona jest od sumy, na którą chcemy się ubezpieczyć. Do wyboru są trzy kwoty – 10, 20 i 50 tysięcy złotych. Przy pakiecie OC/AC dostępne jest także NNW z sumą 100 tysięcy złotych.

Jak wykupić NNW w LINK4?

Aby wyposażyć się w dodatkowe ubezpieczenie NNW, warto zadzwonić do LINK4 i porozmawiać z doradcą, który odpowie na wszystkie pytania. Można też skorzystać z  funkcjonalnego kalkulatora, za pomocą którego kupimy ubezpieczenie NNW przez internet. O najlepsze indywidualnie dobrane rozwiązanie warto także zapytać agenta ubezpieczeniowego, który fachowo doradzi najkorzystniejszy pakiet ubezpieczeń z uwzględnieniem należnych  zniżek.

Ubezpieczenie NNW w LINK4 dostępne jest w pakiecie z OC lub OC/AC. Więcej informacji, w tym wszystkie limity i ograniczenia, znajdziemy w OWU na stronie link4.pl

Materiał powstał przy współpracy z Grupą PZU.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany