Oglądanie inteligentnej telewizji nie musi być drogie.

i

Autor: Materiały prasowe

MOŻNA TANIEJ

Oglądanie inteligentnej telewizji nie musi być drogie.

2022-12-27 0:05 Materiał sponsorowany

Kiedy słyszysz słowo telewizja, przychodzi ci do głowy wiele myśli. Niektórzy myślą o transmisjach na żywo, inni o filmach i serialach, a jeszcze inni o wysokich kwotach, jakie operatorzy pobierają od swoich klientów za świadczenie usług telewizyjnych. Każdy chciałby mieć uczciwą ofertę za uczciwą cenę, ale to nie jest reguła. Często zdarza się, że użytkownicy płacą za usługę, której zawartość nie odpowiada ofercie cenowej. Jaka jest więc najlepsza opcja?

Jeśli myślisz ekonomicznie i chcesz maksimum usług za swoje pieniądze, GONET.TV oferuje najlepszy stosunek ceny do wydajności. Oczywiście transmisje telewizyjne na żywo 130 stacji z kilkoma super funkcjami, takimi jak przeglądanie programów do 30 dni wstecz, nieograniczone nagrywanie, stacje premium już w pakiecie podstawowym, radio z 35 000 stacji bezpośrednio w aplikacji, inteligentne przewijanie i wiele więcej. Jednak ogromną wartością dodaną i przewagą nad konkurencyjnymi telewizjami internetowymi jest obszerna biblioteka wideo z 1400 filmami, która zachwyci nawet najbardziej wymagających użytkowników.

W ramach jednej usługi masz więc do dyspozycji zarówno transmisje na żywo, jak i ogromną bazę filmów, seriali i innych programów. Jest to zatem rozwiązanie bardzo wygodne, ale i niezwykle korzystne finansowo.

Możesz wypróbować wszystkie funkcje i 130 stacji telewizyjnych za złotówkę i bez zobowiązań. Następnie możesz mieć GONET.TV już od 9,90 zł miesięcznie - www.gonet.tv/pl/

Partnerem materiału jest GONET

Nasi Partnerzy polecają