Ojciec Manjackal uzdrowi Polaków!

2014-04-30 4:00

W młodości został cudownie uzdrowiony z ciężkiej choroby. Teraz sam uzdrawia! Ojciec James Manjackal - charyzmatyk, ewangelizator i pocieszyciel chorych, będzie odprawiał rekolekcje w Warszawie od 8 do 11 maja.

Hinduski zakonnik ojciec Manjackal w młodości ciężko zachorował na gruźlicę nerek. Gdy umierający leżał na szpitalnym łóżku, przyszedł do niego młody chłopak i zaczął się nad nim modlić. Wtedy stał się cud! James wstał z łóżka - jak sam mówi - uzdrowiony fizycznie i duchowo. Od tamtej pory Manjackal ma misję i cel. Głosi charyzmatyczne rekolekcje i naucza o Jezusie. - To on uzdrawia, nie ja - tłumaczy swoim słuchaczom. Atmosfery, jaka panuje podczas niezwykłych spotkań z ojcem Manjackalem, nie można doświadczyć nigdzie indziej. Ludzie modlą się o uzdrowienie z choroby, rzucenie nałogów i uzdrowienie wewnętrzne. Mottem zbliżających się rekolekcji jest fragment Apokalipsy św. Jana: "Oto czynię wszystko nowe".

Zobacz: Kanonizacja papieża - Uzdrowiona ujawnia: to tajne badania potwierdziły cud Jana Pawła II

Miejsce rekolekcji to Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska przy ul. Marsa w Warszawie.

Ojciec James Manjackal urodził się w 1946 roku w Indiach. Święcenia przyjął w 1973 roku w Kongregacji Misjonarzy Świętego Franciszka Salezego. Pracował najpierw jako duszpasterz w Visakhapatnam w Indiach. Po roku został wykładowcą w seminarium duchownym w Ettumanoor. Został cudownie uzdrowiony z gruźlicy nerek. Po 1976 roku zaczął głosić charyzmatyczne rekolekcje. Podróżuje po całym świecie, wszędzie czekają na niego tłumy.

Polub se.pl na Facebooku

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE