Ojciec RYDZYK pogodzi Kaczyńskiego i Ziobrę? WSPÓLNY MARSZ PiS i Solidarnej Polski w OBRONIE TV TRWAM, 21.04.2012

2012-04-13 12:19

Ojciec Tadeusz Rydzyk jest na najlepszej drodze, by zjednoczyć podzieloną prawicę. Dyrektor Radia Maryja nie zgadza się, by PiS i Solidarna Polska toczyły spory, bo jako prawicowe partie opozycyjne muszą się zjednoczyć w pokananiu wspólnego wroga - PO. O. Rydzyk chce, aby Jarosław Kaczyński i Zbigniew Ziobro wspólnie zorganizowali marsz w obronie TV Trwam. Do tej pory PiS i Solidarna Polska planowały na 21.04.2012 dwie oddzielne demonstracje.

Ojcu Rydzykowi udało się nakłonić polityków PiS i Solidarnej Polskiej, by wspólnie wzięli udział w demontracji w obronie TV Trwam. "Rzeczpospolita" donosi, że Jarosław Kaczyński kilka dni temu spokał się w te sprawie z dyrektorem Radia Maryja i Tv Trwam. Redemptorysta z Torunia miał postawić twarde warunki - marsz w obronie jego telewizji ma zjednoczyć dwie partie opozycyjne.

Lider PiS i o. Rydzyk ustatalili już szczegóły manifestacji 21.04.2012 kiedy to w całej Polsce odbędzie się  protest przeciwko decyzji KRRiT o nieprzyznaniu stacji ojca Rydzyka miejsca na multipleksie pozwalającym na cyfrowe nadawanie. Duchowny zagroził, że jak nie dojdzie porozumienia PiS i Solidarnej Polski żadnej z partii nie udzieli poparcia.

Gazeta, powołując się na bliską osobę z otoczenia Rydzyka podaje, że skłóceni politycy nie mieli wyjścia, musieli ustąpić.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE