pekao

i

Autor: Materiał prasowy

Wysokie oprocentowanie

Oszczędzanie się opłaca

2023-03-27 0:00 Materiał sponsorowany

Warto szukać atrakcyjnych ofert bezpiecznego i przynoszącego zyski lokowania pieniędzy. Szczególnie opłaca się to teraz, gdy z powodu wysokiej inflacji nasze oszczędności topnieją z miesiąca na miesiąc. Atrakcyjną ofertę znajdziesz z Banku Pekao S.A. - 8 proc. w skali roku na kontach oszczędnościowych przez sześć miesięcy. Z promocji mogą skorzystać nowi oraz obecni klienci banku.

Oferta wysokiego oprocentowania 8 proc. w skali roku na Koncie Oszczędnościowym aż na 6 miesięcy obowiązuje do kwoty 100 tys. zł. lub 8 proc. w skali roku na Koncie Oszczędnościowym Premium do kwoty 200 tys. zł.

- Dla klienta to zysk i bezpieczeństwo oraz jednocześnie, co ważne, swoboda dysponowania w dowolnym momencie pieniędzmi z konta oszczędnościowego bez utraty naliczonych odsetek oraz bez opłat. Niezmiennie, obsługa konta oraz przelewy z konta oszczędnościowego zlecone w aplikacji PeoPay, która właśnie zajęła pierwsze miejsce w rankingu Instytucja Roku, są bezpłatne bez limitu –mówi Remigiusz Hołdys, Dyrektor Departamentu Bankowości Codziennej i Produktów Oszczędnościowych.

Ofertę Konta Oszczędnościowego na promocyjnych warunkach Bank Pekao kieruje zarówno do nowych klientów, którzy mogą z niej skorzystać po otwarciu rachunków osobistych Konta Przekorzystnego lub Konta Świat Premium, ale także do  obecnych posiadaczy kont osobistych, którzy w okresie od grudnia 2022 r. do lutego 2023 r. mieli na swoich rachunkach i lokatach łączne średnie miesięczne saldo nie wyższe niż 2 tys. zł. Aby skorzystać z promocji w bieżącej edycji należy spełnić warunki promocji i otworzyć konto oszczędnościowe w Pekao do 15 maja 2023 r. Można to zrobić szybko i wygodnie  metodą na selfie. Wystarczy pobrać aplikację PeoPay na swoją komórkę. Oferta dostępna jest także w oddziałach Banku Pekao S.A. w całej Polsce.

Prowadzenie konta oszczędnościowego oraz konta osobistego w Pekao jest bezwarunkowo bezpłatne. Klienci mogą wpłacać i wypłacać środki w dowolnym momencie i nie tracą naliczonych odsetek podczas przelewów z i na konto oszczędnościowe. Bank nie pobiera opłat za przelewy z konta oszczędnościowego na konto osobiste w Pekao zlecone w aplikacji PeoPay.

Nasi Partnerzy polecają