Piła: Dwulatek szczęśliwie odnaleziony

2011-10-06 21:31

Gdy zaczęło się już ściemniać, w środę około godziny 18 na komendzie policji rozdzwonił się telefon. Zdenerwowana kobieta informowała o zaginięciu dwuletniego dziecka.

Przez ponad dwie godziny policjanci i strażacy szukali zaginionego dwulatka. Wiadomość o zniknięciu dziecka otrzymali w środę około godziny 18. W pierwszej kolejności funkcjonariusze sprawdzili płynącą nieopodal domu dziecka rzekę. Na szczęście niczzego nie znaleźli.

- Szukaliśmy przy wykorzystaniu kamery termowizyjnej i psa tropiącego policjnci przeszukali brzeg rzeki- relacjonuje rzecznik pilskiej policji, komisarz Tomasz Wojciechowski, podczas rozmowy z Radio ESKA Piła.

Okazało się, że dziecko zostało zabrane spod opieki babci przez ciotkę i przebywało w jej domu na drugim końcu Piły. Według nieoficjalnych informacji Radia ESKA, zabrała dwulatka bez wiedzy i zgody starszej pani.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE