Pogoda długoterminowa: lato 2018. Gdzie wybrać się na urlop?

2018-06-12 11:10 ZPL
pogoda, upał, słońce
Autor: autor nieznany

Pogoda długoterminowa: lato 2018. Przed nami długo oczekiwane wakacje - wolnych dni z pewnością nie mogą doczekać się uczniowie, nauczyciele oraz rodzice. Planując urlop, warto spojrzeć w prognozy pogody. Jaka aura będzie się utrzymywać w najpopularniejszych polskich kurortach? Sprawdźcie pogodę długoterminową na lato 2018.

Pogoda długoterminowa: lato 2018. Ciepła pora roku na którą czekamy od kilkunastu dni, już wkrótce rozpocznie się w Polsce. Jaka aura czeka nas w tym roku i gdzie najlepiej zaplanować urlop? SE.pl postanowił przyjrzeć się prognozom w najbardziej popularnych kurortach wypoczynkowych. Z przewidywań synoptyków wynika, że najładniej będzie na Mazurach - tam temperatury będą się wahać od 25 do 31 stopni Celsjusza, a burze będą nawiedzać ten region tylko przez kilka dni na początku lipca.

Nieco inna aura będzie się utrzymywać nad morzem. Według synoptyków na przełomie lipca i sierpnia nad Wybrzeżem zdecydowanie popsuje się pogoda. Średnia temperatura wyniesie 23 stopnie Celsjusza.

Najnowsze