Pogoda na 16 maja: zbliżają się GROŹNE burze! [GDZIE BĘDZIE PADAĆ?]

2018-05-16 11:02
Burza w Warszawie
Autor: STANISLAW KOWALCZUK Burza w Warszawie

Pogoda na 16 maja. Przed nami kompletne załamanie pogody - po bardzo ciepłym początku maja, do Polski zbliżą się bardzo niebezpieczne burze. Gdzie mogą się pojawić niebezpieczne zjawiska i gdzie może padać deszcz? Sprawdźcie prognozę na 16 maja.

Pogoda na 16 maja. Przed nami zdecydowane załamanie pogody. Jak wynika z przewidywań synoptyków, 16 maja będzie bardzo ulewny. Nad kilkoma regionami Polski pojawią się groźne burze, którym towarzyszyć będzie silny wiatr. W których rejonach może być szczególnie niebezpiecznie? Według synoptyków 16 maja burze pojawią się na Podkarpaciu, Lubelszczyźnie, Kieleczczyźnie oraz Małopolsce. Mieszkańcy tych regionów naszego kraju 16 maja, muszą pamiętać nie tylko o parasolkach, ale także o tym, że wiatr może łamać gałęzie drzew. Wichury mogą wiać z prędkością nawet do 90 km na godzinę. W pozostałych częściach kraju tak groźnie nie będzie, ale miejscami - w Warszawie oraz w Łodzi - może padać deszcz. Średnia temperatura wyniesie 21 stopni Celsjusza.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE