POSIŁEK MATKI MADZI po ucieczce - CO JADŁA Waśniewska w kryjówce w Sosnowcu - ZDJĘCIA

2012-04-05 12:10

Po ucieczce z mieszkania w Łodzi matka Madzi z Sosnowca znalazła schronienie w Sosnowcu. W kryjówce na ogródkach działkowych w Sosnowcu Katarzynę Waśniewską odwiedzili matka i brat. To najbliżsi przynieśli Waśniewskiej pierwszy ciepły posiłek, który zjadła po ucieczce z Łodzi. Co jadała matka Madzi? W pozostawionym na betonowym murku pudełku był domowy posiłek - kotlet mielony z ziemniakami, gotowane brokuły, buraczki i duszone pieczarki. Widać, że matka Katarzyny zadbała, by córka zdrowo się odżywiała.

Katarzyna Waśniewska została odnaleziona kilka godzin po tym jak mąż Bartłomiej zgłosił jej zaginięcie na komendzie w Łodzi. Matka Madzi wsiadła do pociągu jadącego do Sosnowca, by w rodzinnym mieście znaleźć schronienie w pobliżu najbliższej rodziny.

Waśniewska ukryła się na ogródkach działkowych. To właśnie tam umówiła się na spotkanie z matką i bratem, którzy przynieśli jej domowy posiłek w pudełku. Niestety Katarzyna nie zdążyła zjeść kotleta mielonego z warzywami, bo namierzyli ją policjanci.

Matkę Madzi rozpoznały Barbara Kudzia i Anna Kaszycka. Kobiety, który spacerowały z dziećmi w pobliżu ogródków działkowych, spostrzegły jak Waśniewska w pośpiechu spożywa obiad z pudełka i rozmawia ze straszką kobietą oraz ok. 20-letnim mężczyzną.

Wszystko wskazuje na to, że Waśniewska zatrzymała się w mieszkaniu matki w Sosnowcu. Do męża Bartka nie zamierza już wracać. W liście pożegnalnym napisała, że choć bardzo go kocha, nie może pozwolić, by przez nią cierpiał.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE