Pospieszalski straci program "Warto rozmawiać"? Zabrali mu już 8 minut

2010-11-02 14:00 rem

Jan Pospieszalski popadł w niełaskę. Kontrowersyjny publicysta TVP może stracić swój program – donosi presserwis! „Warto rozmawiać” zostanie na antenie do końca roku, co dalej niewiadomo. Sam Pospieszalski mówi, że... cały czas rozmawia z władzami Telewizji Polskiej. Skutków rozmów póki co jednak nie widać.

Program Jana Pospieszalskiego za czasów poprzednich władz TVP był hitem i miał zapewnione miejsce w ramówce. Jego prowadzący, choć budził kontrowersje to również nie musiał się martwić o pracę. Nawet emisja filmu „Solidarni 2010”, którego był współautorem i późniejsza krytyka „dokumentu” przez Radę Etyki Mediów nie przysporzyła mu kłopotów. Jak się okazuje – do czasu.

Przeczytaj koniecznie: Jan Pospieszalski: Widziałem pluszową kaczkę dartą na strzępy

Jak donosi branżowy Presserwis, „Warto rozmawiać” prowadzone przez Pospieszalskiego, może nie znaleźć miejsca już w styczniowej ramówce. Potwierdza to nawet sam autor, który podobno cały czas rozmawia z władzami TVP na temat przyszłości, ale co do skutków tych rozmów pozostaje dość enigmatyczny.

Na razie Jan Pospieszalski wskazuje na jeszcze jedną niesprawiedliwość, która spotkała go już teraz. Program „Warto rozmawiać” został skrócony. Na rozmowy z zaproszonymi gośćmi redaktor Pospieszalski będzie miał 8 minut mniej.

Patrz też: Big Cyc wyśmiewa Jana Pospieszalskiego (VIDEO!)

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze