Prezydent Andrzej Duda jutro odwiedzi Starachowice. Wieczorem debata w Końskich

2020-07-05 4:54 BM
Andrzej Duda 6 lipca odwiedzi Starachowice
Autor: facebook.com/Kancelaria Prezydenta RP Andrzej Duda 6 lipca odwiedzi Starachowice

Już jutro w poniedziałek, 6 lipca prezydent Andrzej Duda złoży wizytę w województwie świętokrzyskim. Głowa państwa spotka się z mieszkańcami Mniowa, Starachowic, a wizytę zakończy w Końskich gdzie wieczorem odbędzie się debata wyborcza. Prezydent Duda z mieszkańcami Starachowic spotka się na Rynku o godzinie 15:00.

Wizytę Andrzeja Dudy w Świętokrzyskiem zapowiedział lider wojewódzkich struktur Prawa i Sprawiedliwości Krzysztof Lipiec. Duda w trakcie tej kampanii wyborczej był już w naszym województwie, 24 maja odwiedził między innymi Świętokrzyski Park Narodowy, klasztor na Świętym Krzyżu, złożył też kwiaty przed Pomnikiem Trzech Krzyży w Hucie Szklanej i gospodarstwo agroturystyczne w Tarczku w gminie Pawłów.

Wizyta Andrzeja Dudy w Świętokrzyskiem poprzedzi poniedziałkową debatę wyborczą. Debata prezydencka Telewizji Polskiej odbędzie się w dwóch studiach, publiczność nie będzie miała kontaktu ani z kandydatami, ani prowadzącym - wynika z informacji portalu Wirtualnemedia.pl.

Przypomnijmy Andrzej Duda zdecydowanie wygrał I turę wyborów w województwie świętokrzyskim. Gdyby o wyniku wyborów decydowało świętokrzyskie, druga tura byłaby niepotrzebna. Dudę w naszym regionie poparło aż 56,1 procent wyborców, drugi w stawce, Rafał Trzaskowski, otrzymał 19,9 procent głosów.

Protesty na wiecach Andrzeja Dudy we Wrocławiu i Wałbrzychu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze