Promocja Interrail – tylko 1 bilet, aż 31 krajów!

2019-08-13 0:00
Dennis Schmelz
Autor: Dennis Schmelz Każdego roku tysiące Europejczyków podróżują z Interrail

Wakacje poza sezonem też mogą być wspaniałe. Jesienią nie tylko unikamy tłumów, ale też możemy liczyć na niższe ceny. Planując wyprawy poza sezonem, warto skorzystać z najnowszej promocji Interrail Global Pass, umożliwiającej tańsze podróże po 31 krajach kontynentu.

Promocja Interrail Global Pass to możliwość odwiedzenia aż 31 krajów europejskich na jednym bilecie. Dzięki temu podczas urlopu mamy szansę zobaczyć jednocześnie Francję, Wielką Brytanię i Austrię! Osoby, które wolałyby skoncentrować się na konkretnym miejscu, mogą kupić bilet Interrail One Country Pass. Szczegóły oferty znajdują się w zakładce Interrail na stronie PKP Intercity

Niemcy, Włochy czy Szwajcaria?

Według danych stowarzyszenia kolejowego Eurail Group pasażerowie z biletem One Country Pass najczęściej odwiedzają Włochy, Niemcy, Francję i Szwajcarię. Przez miesiąc (do 15 sierpnia) bilety Interrail Global Pass z 10% zniżką na podróże od 16 września aż do 15 grudnia 2019 r. włącznie są dostępne na stronie www.interrail.eu. Można je też nabyć w Centrum Obsługi Klienta na Dworcu Warszawa Centralna. W ramach oferty osoby do 27. roku życia mogą kupić bilet na trzy dni nielimitowanych przejazdów do wykorzystania w ciągu miesiąca za ok. 150 euro (pięć dni przejazdów to koszt 195 euro). Seniorzy za te same bilety po zniżce zapłacą odpowiednio ok. 176 euro i ok. 229 euro. Oferta Interrail Global Pass pozwala dopasować typ biletu do potrzeb pasażerów.

Darmowa podróż po Europie?

Na podróżujących z Interrail czeka jeszcze jedna niespodzianka. W ramach promocji 18-latkowier ma szansę wygrać darmową podróż po Europie! Wystarczy wziąć udział w kolejnej edycji konkursu DiscoverEU. Od 2018 r. w wyprawie po kontynencie w ramach tej inicjatywy wzięło udział ok. 50 tys. młodych osób. Oferta Interrail Global Pass to możliwość dopasowania konkretnego biletu do indywidualnych potrzeb pasażera.

Materiał powstał we współpracy z PKP Intercity

Najnowsze