Rozwód Jacka Kurskiego [ZDJĘCIA]. Przyszedł do sądu z córką

2014-08-06 0:22

Jacek Kurski oraz pani Monika Kurska pojawili się w sądzie na rozprawie rozwodowej. Wiadomo już, że małżonkowie nie porozumieli się w sprawie rozwodu. Oboje chcą zrzucić odpowiedzialność za rozpad związku na partnera. Co ciekawe Jacek Kurski poinformował sąd, że złożył pozew rozwodowy zanim zrobiła to małżonka, tylko dokonał tego w Brukseli, a nie w Polsce! Teraz sąd musi zdecydować, gdzie będzie się toczyć rozprawa.

Pozew rozwodowy 27 maja tego roku złożyła pani Monika Kurska. Chciała, by sprawa rozwodowa zakończyła się orzeczeniem o winie męża. Niestety dla niej Jacek Kurski niespodziewanie przyznał przed sądem, że to nie żona, ale on już rok temu złożył pozew o rozwód, ale nie w Polsce tylko w... Belgii.

Zobaczcie zdjęcia Kurskich z sądu! Pojawiła się również ich córka. Więcej na temat rozwodu w jutrzejszym Super Expressie.

ZAPISZ SIĘ: Codziennie wiadomości Super Expressu na e-mail

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE