RUMPOLOG przepowiada z pupy PRZYSZŁOŚĆ POLSKI: Lewica przejmie władzę!

2012-12-28 13:07

Po wielkiej kompromitacji jasnowidzów, których przepowiednie o końcu świata nie sprawdziły się, to Kazimierz Olszewski (53 l.) ma teraz monopol na przepowiadanie przyszłości. Słynny rumpolog, czyli wróżący z pośladków, zbadał nieziemsko piękną pupę Ali (24 l.). Wróżba z tego też wyszła nie z tej ziemi - do władzy dojdzie Józef Oleksy!

Rumpologia to w Polsce dziewicza dziedzina przepowiadania przyszłości, dlatego też do wiadomości z pupy należy nabrać odpowiedniego dystansu. Kazimierz Olszewski (53 l.) zapewnia jednak o jej skuteczności.

- A oto dowód - mówi, obnażając pośladki pięknej Ali (24 l.). Po chwili wpatrywania się w nie niczym w magiczną kulę oznajmił:

- Na scenie politycznej początkowo zastój niczym zimowy sen niedźwiedzia. Potem uaktywni się Józef Oleksy i lewica. Zechcą wykorzystać światowy kryzys i jego echa w Polsce dla zdecydowanej poprawy własnego wizerunku. Wszelkie znaki wskazują, że odniosą sukces, ponieważ ogólne niezadowolenie z istniejącej sytuacji będzie sprzyjało najbardziej rewolucyjnym pomysłom, których inne partie nie ośmielą się publicznie zaproponować.

Okazuje się, że sukces lewicy będzie dla Polski korzystny. - W drugiej połowie wiosny sytuacja obywateli polepszy się, a kryzys się nie pogłębi - mówi Kazimierz Olszewski.

To właśnie wtedy stopnieją śniegi i skończy się długa, ponura i wyjątkowo mroczna tegoroczna zima. - Przewiduję bowiem chłody i silne wiatry aż do połowy wiosny - rzecze z mroźną miną rumpolog.