Siłownie szykują się na otwarcie! Od poniedziałku można robić formę!

2020-05-23 0:08 Magda Mazurek
Siłownia: plan treningowy dla początkujących kobiet
Autor: thinkstockphotos.com Siłownia: plan treningowy dla początkujących kobiet

Siłownie szykują się na otwarcie! W poniedziałek, 1 czerwca, być może ruszą zajęcia dla osób złaknionych sportu! Oczywiście wszystko z zachowaniem najwyższych zasad bezpieczeństwa.

Siłownie i kluby fitness szykują się do otwarcia - planowo ruszą już 1 czerwca. Co to znaczy planowo? Siłownie i kluby fitness liczą, że premier będzie odmrażał gospodarkę zgodnie z planem, a to oznacza wdrożenie kolejnego etapu od 1 czerwca właśnie. 

- Czwarty etap obejmie te obiekty, które kojarzą się z większą bliskością osób, które ze sobą współpracują lub rywalizują w sporcie, jak różnego rodzaju siłownie, sale fitness, także baseny, sport, rekreacja i kręglarnie, czy innego tego typu miejsca uprawiania sportu - mówił podczas konferencji premier Mateusz Morawiecki.

I wygląda na to, że rząd będzie trzymał się planu, zwłaszcza, że do ej pory był on realizowany terminowo. Oczywiście siłownie i kluby fitness zostaną odpowiednio przygotowane, zapewne będzie ograniczenie co do ilości osób na treningu, a także obowiązkowa dezynfekcja oraz np. zakaz korzystania z pryszniców. Jednak Polacy będą mogli wrócić do trenowania!

Polecamy: Zasiłek opiekuńczy na dziecko TYLKO DO 24 maja? Jest deklaracja rządu

Najnowsze